Enki Limon Suyu (1*1L)

Ürün Kodu:1019611

%5
18,00 TL 17,10 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Limon Suyu Sos (1*1LT) Enki Özellikleri

  • Miktarı: 1 Lt
  • Raf Ömrü: 15 ay
  • Kullanım Alanları: Mutfak- Temizlik
  • Saklama Koşulları: Buzdolabı

 

Limon suyu sos Enki özellikleri incelendiğinde, sofralarda sıklıkla tercih edilen, salatalara ayrı bir tat ve lezzet katan bir üründür. Yaygın kullanım alanlarına sahip olan limon suyu sos (1*1LT), temizlik ve benzeri noktalarda da tercih edilir. Çatal, bıçak gibi yüksek hijyen gereken ürünlerde limon suyu sos kullanarak hem çatal bıçaklarınızı parlatabilir hem de derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Enki markası eski dönemlerden bugüne dek aynı kaliteyi sofralarınıza taşır. Hayatınıza hem pratiklik hem de ekstra lezzet katan limon suyu sosunu tercih ederek tüketmeye başlayabilirsiniz.

Limon Suyu (1*1LT) Enki Nerelerde Kullanılır?

Ekonomik ve güvenilir marka değeri olan Enki markası, yıllardır kullanıcılar tarafından tercih edilen bir markadır. Tamamen doğal bileşenlerden oluşan limon suyu sosu dilediğiniz gibi sofralarınızda kullanabilirsiniz. Ekonomik olmasının yanında oldukça güvenilir bir marka olan Enki markası, kaliteli ürünleri ile mutfakların vazgeçilmezidir. Limon sosunun en iyi şekilde muhafaza edilmesi için özel plastik şişesinde satışa sunulur. 1 litre olarak kullanıma sunulan limon suyu sosu gramaj bakımından uzun süreli kullanılabilir. Yaygın bir kullanım alanı olan limon suyu sosunu dilediğiniz çorbalarda, tatlılarda, yaz aylarında ferahlatıcı limonata yapımında, turşu ve tüm deniz mahsullerinde kullanabilirsiniz. Limon suyu Enki fiyatları herkesin bütçesine hitap eden uygun fiyat politikasına sahiptir.

Limon Suyu Sosu (1*LT) Enki Neden Tercih Edilir?

Limon sosu tercih edilmesinde birçok farklı sebep bulunur. Bu sebeplerden en önemlisi pratik bir kullanım sağlamasıdır. Sürekli olarak akşam yemeklerinde limon sıkmak ile uğraşmak istemiyorsanız limon suyu sosu tercih ederek daha pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Tatlılarınızda ve limon kullanılması gereken diğer tüm tariflerinizde limon suyu sosunu değerlendirebilirsiniz. Yemek, tatlı ve salata gibi sofra malzemelerinin dışında temizlikte de tercih edilen limon suyu sosu, mutfak malzemelerinizin temizliğinde de başvurulan bir üründür. 1 litre suyun içerisine 2 kaşık limon suyu sosu ekleyerek bu karışımı kaynatın, su kaynamadan önce temizlenmesini ve parlamasını istediğiniz ürünler var ise suyun içerisine koyarak yaklaşık 15 dakika kadar kaynatabilirsiniz. Düzenli kullanım sonrasında mutfak ürünleriniz yepyeni kalacaktır.