Enki Limon Suyu (1*5L)

Ürün Kodu:1019610

%5
58,00 TL 55,10 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Limon Suyu Sos (1*5lt) Enki Özellikleri

  • Net Miktar: 5 Lt
  • Kalori: 100 gramında 89 kalori
  • İçindekiler: Limon, su, tuz, şeker, nişasta, limon kabuğu
  • Saklama Koşulları: Buzdolabının soğutucu bölümünde muhafaza edilmelidir

 

Limon Suyu Sos Enki özellikleri açısından bakıldığında birbirinden farklı kullanım alanlarında tercih edilebilir. Tam kıvamında lezzeti ile birlikte bu eşsiz sos ister salata isterseniz yemeklerde kullanılabilir. Kullanım alanı bakımından mutfaklarda geniş bir alan kaplar. Her sofrada mutlaka bulunması gerekir. İçeriğindeki yararlı bileşenlerle tercihiniz olabilir. Kalitesi tadıyla birlikte tam kıvamında bir lezzet sağlar. Zahmetsiz bir kullanımı bulunan limon suyu sosu ekstra bir limon ihtiyacına gereksinim duymadan rahatlıkla kullanabilmenize imkan tanır. Pratiktir ve hemen her yemekte tercihiniz olabilir. En çok salatalarda kullanılabilir. Limonu sıkmak zorunda kalmaz ve zaman kaybı yaşamadan limon suyu sosunu kullanabilirsiniz. Elinizin altında mutlaka bulunmalıdır.

Limon Suyu Sos (1*5lt) Enki Nasıl Kullanılır? 

Limon Suyu Sos Enki fiyatları ürün listesinde bulunur. Miktara göre fiyat farklıdır. Kullanım alanı geniş limon suyu sosu damak zevkinize uyar. Size zahmetsiz bir kullanım oluşturur. İstediğiniz her türlü yemekte kullanımı mümkündür. Uygun bir sosluk içerisinde kullanılabilir. Sos tam kıvamında içeriği ile birlikte bütün damak zevklerine hitap eder. Aradığınız tadı limon suyu sosu ile sağlayabilirsiniz. İster çorba ister salata isterseniz ana yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Damak zevkinize uygun her türlü yemeğe limon suyu sosu ekleyebilirsiniz.

Limon Suyu Sos (1*5lt) Enki Faydaları Nelerdir? 

Limon sosu özel formülü ile güvenle tercih edilebilir Limon sosuyla istediğiniz her türlü tarife lezzet katabilirsiniz. İster ana yemek istersiniz çorbalarda tüketilebilir. İçeriğinde tuz bulunur ve bu eşsiz aroma tam kıvamında bir lezzet sağlar. Günün her saatinde ve her türlü öğünde kullanılabilir. Kullanmak istediğiniz miktarı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Damak zevkinize uyan bu özel lezzeti her çeşit yemekte kullanmanız mümkündür.