Bizim Blok Margarin %82 Yağlı (6*2,5kg)

Ürün Kodu:1005371

%12
986,01 TL 872,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Margarin Blok %82 Yağlı (6*2,5kg) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 6*2.5 Kg
  • Raf Ömrü: 180 Gün
  • Saklama Koşulları: Buzdolabında
  • Kullanım Alanları: Yemek ve tatlılar

Pilav, yemek ve tatlılara özel bir lezzet katan margarin mutfaklarda çok fazla tüketilen ürünler arasında yer alır. Bundan dolayı margarin blok %82 yağlı Bizim özellikleri arasında uzun süreli kullanıma uygun olması bulunur. Ekonomik boyutu ile profesyonel mutfakların yağ ihtiyacını karşılar. Ürünün alınması ile birlikte yağ ihtiyacı uzun süre için karşılanabilir. Toptan alışveriş yapılması ile pilav, tatlı ve hamur işleri yapılırken duyulan ihtiyaç anında karşılanabilir. Büyük tencerelerde pişirilen pilavlarda ve yemeklerde kullanılır. Büyük tencerelerde yapılan yemeklerin yağ oranının kolay ayarlanması mümkün olur.

Margarin Blok %82 Yağlı (6*2,5kg) Bizim Nasıl Kullanılır?

Sulu yemeklerin, pilavların, tatlıların, poğaça ve böreklerin yapım aşamasında mutlaka yağ kullanılması gerekir. Kullanılacak yağın cinsi de yiyeceğin lezzetini belirler. Margarin kullanılması ile de doğal bir tat katılır ve lezzetli olur. Margarin blok %82 yağlı Bizim fiyatları ürünün boyutu ile orantılı olarak ekonomiktir. Ürünün güncel fiyatları listemizden incelenebilir. Poğaça ve böreklerde tarifine uygun olarak margarinden kullanılacak miktar ayrılarak oda sıcaklığında bekletilir. Bu şekilde bir miktar yumuşar ve hamurun içinde kolayca erir. Pilavlarda ve tatlılarda ise buzdolabından çıkarıldığı anda kullanılabilir. Her defasında tüm paketin kullanılmasına gerek bulunmaz. İhtiyaç duyulan miktar kesildikten sonra kalanı buzdolabına koyularak saklanabilir. Ambalajlı olan ürünün kullanılması pratiktir.

Margarin Blok %82 Yağlı (6*2,5kg) Bizim Neden Tercih Edilmeli?

Mutfakların hiç bitmeyen ihtiyaçları arasında yağlar yer alır. Her türlü yemekte, pek çok tatlı ve hamur işinde de yağ kullanılması gerekir. Kullanılacak yağın seçimi ise yemeğin lezzetini belirleyen etkenler arasında yer alır. Blok margarin yemeklere en çok lezzet veren yağlar arasında yer alır. %82 yağ oranı ile markanın ürünü daha az yağ kullanılmasını sağlar. Uzun raf ömrü olan ürün alındıktan sonra buzdolabında saklanarak ihtiyaç duyulduğunda çıkartılarak kullanılır. Blok halinde olması ile de kullanılacak yağın miktarını ayarlama konusunda kolaylık sunar. Ürünün özel lezzeti ile restoranlarda yapılan pilav ve yemeklere gösterilen ilgi artar. Pastanelerde de poğaçalar ve börekler daha çok beğenilir ve müşteriler daha fazla ilgi görür. El değmeden üretilen ve paketlenir ve hijyen kurallarına markanın önem verdiği görülür.