Bizim Blok Margarin (6*2,5kg)

Ürün Kodu:1005372

%12
883,94 TL 776,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Margarin Blok (6*2,5kg) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 6*2.5 Kg
  • Raf Ömrü: 180 Gün
  • Kullanım Alanları: Yemek, tatlı, hamur işleri
  • Saklama Koşulları: Buzdolabında

Yemek, tatlı ve hamur işlerinin yapılmasında ihtiyaç duyulan yağı markanın bu ürünü ile karşılayabilirsiniz. Profesyonel mutfaklarda yoğun olarak ortaya çıkan margarin ihtiyacını ürün karşılar. Margarin blok Bizim özellikleri arasında ekonomik olması yer alır. Uzun raf ömrü ile alındığında uzun süre için pilav, sulu yemek, tatlı ve hamur işlerinin yapımında kullanılabilir. Köklü markanın üretim tesislerinde el değmeden hijyenik şekilde hazırlanır. Kullanıldığı yemeklere, tatlı ve hamur işlerine lezzet katar. Kalabalık ailelerin toplu alışveriş listelerinde de ürün yer alır. Pastanelerde olduğu gibi restoran ve kafelerde oluşan margarin ihtiyacının uzun süre için karşılanması mümkün olur.

Margarin Blok (6*2,5kg) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Türk mutfağında yapılan yemeklerin yağ miktarının fazla olduğu bilinir. Yemeklere özel lezzetini veren de kullanılan yağın cinsi ve miktarıdır. Özellikle pilavlarda, poğaça, kurabiye ve bazı tatlılarda margarin kullanılması gerekir. Margarin blok Bizim fiyatları profesyonel mutfakların olduğu gibi kalabalık ailelerinde yağ ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Pilav ve yemeklerin yapımında buzdolabından çıkartıldıktan hemen sonra kullanılabilir. Poğaça, kurabiye gibi hamur işlerinin yapılmasında ise birkaç saat önce dolaptan çıkartılmalıdır. İhtiyaç duyulan miktar kesilerek bir kaba alınarak kalanı buzdolabına koyulmalıdır. Hamurun içine bir miktar yumuşadıktan sonra katılarak yoğurulabilir. Bu şekilde hamurun yoğurulması kolay olur ve içinde homojen şekilde dağılır. Lezzetlidir ve tostların yapımı sırasında da kullanılır. Büfelerde ve tostun çok yapıldığı kantin, kafe gibi işletmelerde yağ ihtiyacının karşılanmasını sağlar.

Margarin Blok (6*2,5kg) Bizim Avantajları Nelerdir?

Yapılan yemeklerin, pilavın, tatlıların, poğaça, kurabiye ve böreklerin beğenilmesi arzulanır. Bu yiyeceklerin beğenilmesini sağlayan ise lezzetidir. Yiyeceklere lezzetini veren en önemli unsurlardan birisi ise kullanılan yağın cinsidir. Blok margarin özel tarifi ile kullanıldığı yiyeceklerin lezzetini arttırır. Ekonomik paketi ile özellikle profesyonel mutfaklarda sürekli paket açma ihtiyacını ortadan kaldırır. Çok kişi için yapılan pilavlarda yağın miktarını ölçme konusunda sıkıntılar yaşanmasının önüne geçer. Kullanılan yeterli miktarda margarin ile pilavın tadı mükemmel olur. Sık olarak evinde poğaça, kurabiye, börek yapan kişiler için de margarin ihtiyacının uzun süre karşılanmasını sağlar. Sürekli alışveriş yapılmasına gerek kalmaz. Hijyenik olarak üretilen ve içinde katkı maddeleri olmayan yağın kullanılması ile yapılan yemeklerin lezzetinin artması sağlanır. Damak tadına önem veren kişiler tarafından pilav, makarna, hamur işlerinde olduğu gibi sulu yemeklerde de kullanılır.