Terem Teremyağı Blok Margarin (6*2,5kg)

Ürün Kodu:1008377

%12
1.020,04 TL 896,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Terem Teremyağ Margarin Blok Özellikleri

  • Miktarı : 6*2,5 kg
  • Kalori (100gr): 630 kalori
  • Besin değeri (100gr): 70 gr yağ
  • Kullanım alanları: Profesyonel mutfaklar

 

Tereyağının lezzetini ve sıvı yağın hafifliğini margarinde buluşturan markanın oluşturduğu bu özel lezzet yemek ve tatlılarda kullanılır. Markanın son teknolojiye sahip tesislerinde el değmeden üretilir. 2,5 kilo olan bloklar halinde üretilmesi ile profesyonel mutfaklar için uygundur. Terem Teremyağ margarin blok özellikleri açısından bakıldığında birbirinden lezzetli yemeklerin, tatlıların ve hamur işlerinin yapılmasında rahatça kullanılır. Otel, restoran, kafe, pastane ve catering firmalarında büyük miktarda yapılan yemek ve tatlılar için pratik çözümler sunar. Tereyağının lezzetini yemek ve tatlılara katmayı mümkün kılar.

Terem Teremyağ Margarin Blok Nerelerde Kullanılır?

Blok margarin kullanımı kolay olması ile profesyonel mutfakların yağ ihtiyacının karşılanmasında kullanılır. Özel tereyağı lezzetine sahip olması ile lezzetli yemek ve tatlıların yapılmasını sağlar. Terem Teremyağ margarin blok fiyatları ekonomik olması ile profesyonel mutfakların yağ için ayırdıkları bütçenin azalmasını sağlar. Daha ekonomik bütçe ile daha lezzetli yemekler ve tatlılar yapmak isteyen şefler tarafından bu ürün tercih edilir. Tereyağın lezzetinin yanında son derece hafiftir ve yapılan yemeklerin de hafif olmasını sağlar.

Son derece lezzetli pilavların, sulu yemeklerin, tatlıların ve hamur işlerinin yapılması mümkün olur. Profesyonel mutfakların şeflerinin yaratıcı tariflerinde de kendine yer bulur. Blok olarak hazırlanan margarinin artan bölümü buzdolabına koyup saklanabilir. Sürekli olarak yemek ve tatlıların yapıldığı mutfaklarda her an için kullanıma hazır olması ile şefler tarafından beğenilir. İşletmelerin yağ ihtiyacının karşılanması için toplu olarak alınarak buzdolabında muhafaza edilebilir. Son kullanma tarihine kadar hiç zarar görmez ve lezzetinde bir bozulma olmaz.

Terem Teremyağ Margarin Blok Avantajları Nelerdir?

Margarin yemeklere lezzet verdiği ve kullanım kolaylığı ile tercih edilir. Bunun yanında tereyağının yemeklere kattığı lezzetten vazgeçmek istemeyen kişilerin beklentilerini karşılar. Profesyonel mutfaklarda yemek ve tatlılara yağ eklemeyi pratik hale getirir. Kullanımı kolay aynı zamanda özel tadı ile şeflerin tercihi olan ürün içinde zararlı maddeler bulunmaz. Bu sayede yapılan denetimlerden yemeklerin başarı ile çıkması mümkün olur. Her biri diğerinden lezzetli olan yemekler ve tatlılar müşteriler tarafından da beğenilir. İşletmelerde yapılan yemeklere gösterilen ilgi artar.

Blok margarin ihtiyacını içinde tereyağı tadı olan ürünler ile karşılamak isteyen işletmelerin beklentilerini karşılar. Hayvansal yağlar tüketmek istemeyen ama tereyağının lezzetini bulmak isteyen kişiler için bu ürün doğru seçim olmayı başarır. Vegan yemek ve tatlıların hazırlanmasında da güvenle içinde hayvansal gıdalar olmaması ile güvenle kullanılır. İşletmenizin mutfağında lezzetli ve çok tercih edilen yemekler, tatlılar hazırlamak için markanın bu kaliteli ürününü tercih edebilirsiniz.