Bizim Baklavalık Sade Yağ (1*16,38kg)

Ürün Kodu:1008865

%24
1.470,00 TL 1.117,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Yağ Baklavalık Sade (1*16,38KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 16,38 Kg
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak-Kuru Gıda
  • İçindekiler: Saf yağ, baklavalık hamur

Yağ baklavalık sade Bizim özellikleri oldukça fazla bir ürün olarak biliniyor. Yağ baklavalık sade (1*16,38kg) Bizim ürünleri genellikle baklava yapımında kullanılan bir ürün olarak ön plana çıkıyor. bu ürünler hamurun yumuşak ve ince olmasını sağlar. Aynı zamanda baklavanın dayanıklılığını arttırır.

Yağ baklavalık sade (1*16,38kg) Bizim ürünleri her açıdan kaliteli ürünler olmasıyla biliniyor. Baklava başta olmak üzere aynı zamanda diğer şerbetli tatlılıların yapımında da kullanıldığı bu ürünlerin bilinir. Lezzetli ve hafif bir tat sunan, baklava yapımında önemli bir ürün olarak kabul edilir.

Yağ Baklavalık Sade (1*16,38KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Baklava gibi çeşitli tatlıların yapımında kullanılan bu ürün, hamur işlerine lezzet ve kıvam katarak tatlıların nefis olmasını sağlar. Hamur işleri, börekler ve poğaçalar gibi tatlı olmayan yiyeceklerde de kullanılabilir. Yağ baklavalık sade Bizim fiyatları gramaja göre belirlenir.
Yağ baklavalık ürünleri, genellikle farklı gramajlarda satılır.  Tatlı yapmanın yanı sıra bazı yemeklerde de kullanılabilir. Örneğin özellikle Karadeniz yöresine özgü Laz böreği gibi hamur işlerinde kullanılabilir.
 

Yağ Baklavalık Sade (1*16,38KG) Bizim Faydaları Nelerdir?

Hamur işlerinde kullanımı kolay, dayanıklı ve lezzetli olduğu için birçok faydası bulunuyor. Yağ baklavalık sade Bizim ürünleri aynı zamanda, kullanımı kolay bir ürün olarak biliniyor. Bu ürünler hamur işi yaparken kolayca katlanarak istenilen şekiller verilebilir.  Yağ baklavalık sade ürün kuru gıda kategorisinde yer alır.

Yağ baklavalık sade ürünleri, hamur işlerine özel bir lezzet katar. Tatlıların daha lezzetli olmasını sağlar. Hamur işlerinde çıtır çıtır börekler ve poğaçalar yapmanızı sağlar. Pratik kullanımı ve lezzeti ile hamur işleri yapmanın kolay bir yoldur. Geniş kullanım alanı sayesinde tatlıların yanı sıra diğer yemeklerde de kullanımı mümkün düzeyde olduğu bilinir. Her açıdan sizlere avantajlı bir kullanım olanağı sağlar. İstediğiniz tatlılar en lezzetli şekilde yapmanıza olanak tanır.