Bizim Baklavalık Yağ (1*20kg)

Ürün Kodu:1008864

%13
1.700,00 TL 1.479,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Yağ Baklavalık (1*20 KG) Özellikleri

  • Miktarı: 20 KG
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Kuru Gıda
  • Özellikleri: İnce hamur, saf yağ, kıtır kıtır olmasını sağlama

 

Bizim yağ baklavalık (1*20 KG) özellikleri kapsamında baklava yapımında kullanılan bir yağ türü olarak bu ürünler ön plana çıkıyor. Günümüzde baklava yaparken kullanılan yağ, hamurun ince ve kıtır kıtır olmasını sağlar. Bu ürün, daha çok tatlı ve hamur işi yapımında kullanılan bir olarak bilinir.

Bizim Yağ Baklavalık (1*20 KG) Nerelerde Kullanılır?

Bu ürün adında da anlaşılacağı gibi özellikle baklava yapımında kullanılır. Baklavada kullanılan hamurun yapısında, yağın etkisi oldukça fazladır.  İnce açılan hamur işleri, tuzlu börek çeşitleri ve çörek tariflerinde kullanılabilir. Bizim yağ baklavalık (1*20 KG) fiyatları kg düzeyine göre belirlenir.

Bizim Yağ Baklavalık (1*20 KG) Avantajları Nelerdir?

Baklava yapımında hamurun kıtır kıtır olmasını sağlar. Şerbetli tatlı yapımında da işletmelerde tercih edilebilir. Bu ürün profesyonel mutfaklarda her açıdan en güzel tatlıların yapılmasına olanaklar tanımasıyla ön plana çıkar.

Ürünlerin kalitesinin fazla olması ve en güzel hamur işi ürünlerinin yapımında rol oynaması bu ürünün kalitesini ön plana çıkaran en önemli faktörler arasında bulunur. Pek çok avantajıyla ön plana çıkan ürün, günümüzde ev dışı mutfaklarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Dolayısıyla hamur işi ve bayramlık baklava yapan büyük işletmelerin ilk tercihi de bu ürün olabilir. Böylece hem lezzetli hem de hafif bir tatlı yapmak mümkün olur. Uzun raf ömrüne sahip olmasıyla bilinen bu ürünler her açıdan avantajıyla ilgileri üzerine çeker. Son derece kullanışlı olmasının yanı sıra bu ürünler şerbetli tatlı yapımında sıklıkla kullanılır.