Bizim Yazlık Börek Yağı (1*10kg)

Ürün Kodu:1005373

%13
730,00 TL 635,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Yağ Börek Yazlık (1*10KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 10 Kg
  • Raf Ömrü: 8 Ay
  • Kullanım Alanları: Kuru Gıda
  • İçindekiler: Hafif yağ, yufka, özel koruyucu maddeler

 

Bizim yağ börek yazlık (1*10 KG) özellikleri tatlıların ve hamur işlerinin yapımında kullanılan yağlardan birisi olmasıyla ilgileri üzerine çeker. Bizim markası tarafından üretilen ürün, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilerek piyasaya sürülmüş bir ürün olarak bilinir. Profesyonel mutfaklarda rahatça kullanılabilir.

Ev dışında, börek yapımı için piyasaya sürülmüş bir ürün olarak son derece avantajlı bir ürün konumunda bulunur. Bu ürün sıcak havalarda kolay işlenen ve hafif olan bir yağ içerir. Hamur işleri yapımında kullanılan diğer yağlara göre hafif bir yapısıyla dikkat çeker.

Ürün; börek, çörek ve hamur işleri yapımında kullanılabilir. Hamurun kıtır olmasını ve lezzetli bir tadı elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda günümüzde bu ürün, uzun bir raf ömrüne sahip olmasıyla ilgileri üzerine çeker.

Bizim Yağ Börek Yazlık (1*10KG) Nerelerde Kullanılır?

Hamur işleri yapımında kullanılan kaliteli ürünler arasında ilk sırada yer alır. Birçok hamur işi tarifinde kullanılabilen bu ürün, özellikle çörek, börek ve tatlı yapımında tercih edilen bir ürün olarak ilgileri üzerine çeker.  Hamur işleri yapımında kullanılan yağlar, hamurun kıvamını ve lezzetini belirleyen önemli faktörler olarak bilinir. Bizim yağ börek yazlık (1*10 KG) fiyatları grama göre belirlenir.

Ev dışı tüketim ürünleri arasında yer alan ürün; tatlılarda, hamur işlerinde, turta yapımında ve diğer bazı pastane ürünlerinde yaygın olarak kullanılır. Aynı zamanda bu ürünler diğer yağ türleriyle karıştırılarak da kullanılabilir.

Bizim Yağ Börek Yazlık (1*10KG) Faydaları

Bu ürün kuru gıda kategorisinde yer alan bir ürün olarak bilinir. Ürün, tatlılar ve hamur işleri yapmak için kullanılan bir yağ türü olarak bilinir ve günümüzde bu ürünlerin birçok faydası bulunur. Yağ börek yazlık yapısı gereği diğer yağlardan daha hafif ve kolay işlenebilir bir yağ olarak bilinir.