Bizim Yazlık Poğaça Yağı %70 (1*10kg)

Ürün Kodu:1012597

%16
600,00 TL 504,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Yağ Poğaça Past. %70 Yazlık (1*10 KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 10 Kg
  • Kullanım Alanı: Poğaça- Pasta yapımı
  • Saklama Koşulları: Kuru ve serin alanlarda saklanmalıdır.
  • Özellik: Bitkisel margarin

 

Pastacılıkta sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alan margarinler, daha lezzetli olmasına yardımcı olur. Bu ürünler, içeriği ve yüksek miktarda olması nedeniyle tercih edilir. Yağ poğaça past. %70 yazlık Bizim özellikleri incelendiği zaman kalitesi nedeniyle tercih edildiği de belirtilir. Pek çok alanda kullanılan bu ürünler, özellikle daha lezzetli hale getirilmesinde etkilidir. 10 KG paketlerden oluşmasından dolayı uzun süre kullanıma uygundur.

Yağ Poğaça Past. %70 Yazlık (1*10 KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Margarin, tatlılarda sıklıkla kullanılan bir üründür. Bitkisel olması nedeniyle tercih edilen ürünlerden biridir. Bu anlamda bu margarinler, ayçiçek yağı, soya, pamuk yağı gibi ürünlerin ve yağsız sütlerin birleştirilmesi ile birlikte üretilir. Kıyır kıyır olarak tabir edilen ürünlerin yapımında kullanılan bu ürün birçok hamur işinde ham maddedir. Aynı zamanda ürünlerin geç bayatlamasına yardımcı olarak uzun süre kullanılmasını sağlar. Isı seviyesi düşük olduğundan dolayı tercih edilir. Hızlı bir kullanım sağlamasından dolayı tercih edilen yağlar arasında yer alır. Aynı zamanda  Yağ poğaça past. %70 yazlık Bizim fiyatları da uygun olduğundan dolayı seçilir. Bu ürünler aldığı tarihten itibaren dolapta saklandığı sürece uzun süre kullanılır. Aynı zamanda büyük paketlerde olmasından dolayı da kek, kurabiye gibi hamur işi ürünlerde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Yağ Poğaça Past. %70 Yazlık (1*10 KG) Bizim Neden Tercih Edilmeli?

Margarinlerin sıklıkla tüm ürünlerde kullanılmasından dolayı ve hamur işleri içerisinde yer alması nedeniyle tercih edilmesi uygundur. Hamur işlerinin bir numaralı ürünlerinden biri olan margarinler, uzun süre boyunca tüketilebilmesi nedeniyle de tercih edilir. Özellikle hamur işlerinde sıklıkla kullanılan bu ürünün raf ömrü uzundur. Ayrıca bu ürün kullanılarak yapılan ürünlerin de raf ömrü uzun olur. Yapılacak ürünlerin daha lezzetli hale gelmesinin sağlandığı bu üründe uzun süreli bir kullanım mevcuttur.

Margarinler kullanılarak damak tadına uygun olarak hamur işleri yapılabilir. Kuru gıda kategorisinde yer alan bu ürünlerin tercih edildiği alanlar genellikle pastacılık alanlarıdır. Pasta yapımında, poğaça ve keklerde margarinlerin kullanılması ile birlikte hem daha lezzetli bir hal alması hem de uzun süre dayanıklı ürünler yapılması mümkündür.