Aytaç Çilek Reçeli Piknik (100*20g)

Ürün Kodu:1033696

%27
169,55 TL 123,66 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Reçel Çilek Piknik (100*20gr) Aytaç Özellikleri

  • Miktarı: 100*20 Gr
  • İçindekiler: Çilek, şeker, glikoz, pektin, asitlik düzenleyici
  • Kullanım Alanları: Kahvaltı ve piknikler
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde

 

Mevsiminde toplanan taze ve olgunlaşmış çileklerle firma bu ürünü hazırlar. Damak tatlarına hitap eden özel lezzetini Anadolu mutfağının geleneksel tariflerinin kullanılması sunar. Firmanın modern teknolojili tesislerinde ürün el değmeden hijyenik olarak hazırlanır. Reçel çilek piknik Aytaç özellikleri arasında lezzetli ve mis kokulu olması yer alır. Kapağı açıldığında hissedilen kokusu ve lezzeti ile beğenilerek tüketilir. Profesyonel mutfakların da reçel ihtiyacının karşılanmasını sağlar.

Reçel Çilek Piknik (100*20gr) Aytaç Nasıl Kullanılır?

Reçeller kahvaltılarda en fazla tüketilen besin maddelerinin arasında yer alır. Reçel çilek piknik Aytaç fiyatları ekonomik olması ile kahvaltıların ve pikniklerin maliyetinin uygun olmasını sağlar. 20 gramlık paketi ile israfı önler. Açılan ekonomik boyda olan paketi açılarak bir defada tümü tüketilebilir. Artık olmaz ve biten paketi atılır ve gereksiz yer kaplamaz. Otel, pansiyon, kafe, restoran ve yemek şirketlerinin kahvaltı tabaklarının hazırlanmasında kolaylık sunar. Kapalı olarak tabağa yerleştirilir ve diğer yiyecekler ile temas etmez. Bu sayede yiyeceklerin birbirine karışarak tatlarının bozulması sorunu yaşanmaz. Pikniklerde ve gün içinde oluşan enerji ihtiyacını karşılar. Öğün aralarında atıştırmalık olarak da tüketilir.

Reçel Çilek Piknik (100*20gr) Aytaç Avantajları Nelerdir?

Beğenilerek tüketilen çilek reçeli ekonomik paketi ile tercih edilir. İsrafın çok olacağı kalabalık ailelerde ve kahvaltı servisi yapılan işletmelerde israfın önüne geçer. Kapağı açılmadıktan sonra uzun süre dayanır. Muhafaza etmek için buzdolabına koyulmasına gerek yoktur. Serin ve kuru yerde kutusunda saklanabilir.  Profesyonel mutfaklarda bu ürün olduğunda okuldan gelen çocuklara beğenecekleri tatlı atıştırmalıklar hazırlanabilir. Aynı zamanda çocuğun kendisi de reçelin kapağını açarak kolayca yiyebilir. Profesyonel mutfaklarda kahvaltı tabaklarının oluşturulması için oluşan ihtiyacı uzun süreli olarak karşılar. Doğal kayısıları ve lezzeti ile reçelin evde ya da işletmede yapılması ihtiyacını ortadan kaldırır.