Aytaç Dondurulmuş Pişmiş Dana Döner (1*1kg)

Ürün Kodu:1025781

%27
730,00 TL 535,80 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Don. Döner Dana Pişmiş (1*1 KG) Aytaç Özellikleri

  • Net Miktar: 1 Kg
  • Kalori: 100 gramda 209 kcal
  • İçindekiler: Baharat, yoğurt, yağ, tuz, dana eti
  • Saklama Koşulları: Derin dondurucuda  -18 °C saklanmalıdır

 

Don. döner dana pişmiş Aytaç özellikleri, lezzeti ve pratik yapılışıyla birlikte tercihiniz olabilir. Hızlı ve kolayca ısıtılarak tercih edebileceğiniz dondurulmuş pişmiş dana döner damak zevkinize hitap eder. İçeriğindeki bol protein değeri ile günlük protein ihtiyacınızı karşılar. Raf ömrü-18°C’de paketin ağzı açılmadan üç ay dayanır. Paket açık halde soğutucu bölmesinde iki gün muhafaza edilebilir. Lezzetine doyamayacağınız pişmiş dana döner eşsiz lezzeti ile birlikte pratik ve kolayca hazırlayabileceğiniz sandviçler oluşturabilir. Ayrıca dilerseniz servis şeklinde yanında garnitürle tercih edebilirsiniz. İsterseniz pilav üzerinde ya da ekmek arasında tercih edilebilir. Buna ek olarak yanında patates kızartması ya da farklı garnitürlerle servis şeklinde hazırlanabilir. Damak zevkinize uygun bir şekilde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Don. Döner Dana Pişmiş (1*1 KG) Aytaç Nasıl Kullanılır? 

Dondurulmuş gıdalar içerisinde en sık tercih edilen pişmiş döner dana eti ile birlikte çeşitli kullanım alanları tercih edilebilir. Ana yemeklerde ya da dilerseniz günün her saatinde sandviç yapabilirsiniz. Oldukça hızlı ve kolay bir şekilde öğün hazırlayabilmeye olanak tanır. Zahmetsizdir ve ısıtılarak tava ya da tencerede hızlıca tüketilmeye uygundur. Hazırlayacağınız yemeklerin üzerinde ya da yemeklerin ana bileşeni olarak kullanmanız mümkündür. Dondurucudan çıkardığınızda hemen tavaya alabilir ve ısıtarak çeşitli yemeklerde kullanabilirsiniz. Don. döner dana pişmiş Aytaç fiyatları gramajına göre farklı rakamlarda fiyat listesinde sunulur. Ürün farklı gramajlarda bulunduğu için birbirinden farklı fiyatlarla tercih edilebilir.

Don. Döner Dana Pişmiş (1*1 KG) Aytaç Faydaları Nelerdir? 

Döner içeriğindeki bolca protein değeri ve doyurucu ürün miktarıyla birlikte hızlı ve kolayca servise hazırdır. Özellikle zaman sorunu çektiğinizde kolay yemek yapabilmenize olanak tanır. İçeriğindeki bol proteini ve uzun raf ömrü ile tercihiniz olabilir. Hiçbir koruyucu madde içermeden %100 dana etinden elde edilir. Lezzeti tartışılmaz bu tat herkesin severek tüketeceği yemekler ortaya çıkarır. Dilediğiniz her türlü öğün de tüketime uygundur ve çeşitli yemeklerde tercih edilebilir. Baharat oranı ve tuz oranı ayarlanmıştır. Ekstra bir baharata ya da tuza gereksinim duymaz. Dilerseniz yanında farklı garnitürlerle istediğiniz şekilde servis edilebilir.