Aytaç Kakaolu Helva (4*3000g)

Ürün Kodu:1033709

%12
1.007,56 TL 888,40 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Helva Kakaolu (4*3.000 gr) Aytaç Özellikleri

  • Markası: Aytaç
  • Kategorisi: Helva
  • Türü: Kakaolu helva
  • Miktarı: 4*3000 Gr

 

Helva her dönem sevilen, tadından bıkılmayan bir lezzet olarak bilinir. Bir de kaliteli bir markayla birleşirse lezzeti daha da artar. Susamın çöven otu ve şekerle birleşmesi ortaya harika bir tat çıkarır. Helva kakaolu Aytaç özellikleri ile klasik bir helvanın sahip olduğu her detaya sahiptir. Aytaç marka helvalar geleneksel tada yakın üretim yapar. Her ürününün üretimi aşamasında titizlikle çalışır. Kaliteli helva ortaya çıkması için malzemeleri de kaliteli seçer. Her geçen gün daha fazla insana ulaşır. Bu ürünü ise kakaolu helva türünde bulunur. 4 adet 3000 gr paketler halinde satılır. Özellikle işletme, restoran sahipleri de bu ürünü alabilir.

Helva Kakaolu (4*3.000 gr) Aytaç İçinde Neler Var?

Helva küçük büyük herkesin sevdiği bir tattır. Sabah kahvaltılarında, gün içerisinde, akşam yemekten sonra kısacası akla gelebilecek her zaman yenilebilir. Hafif olması sebebiyle tüketileceği zamanın kısıtlaması bulunmaz. Ancak helva alırken nasıl yapıldığına da dikkat etmek gerekir. Üretim alanı nasıl, hijyene dikkat ediliyor mu, içerisinde hangi malzemeler kullanılıyor sorularına cevap bulunmalıdır. Temiz olmayan bir ortamda yapılan helva insan sağlığını da olumsuz etkiler. Yine içerisine koyulan malzemelerin doğal olmaması da olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu helvanın ana malzemesi susam olarak bilinir. Aytaç helva içinde de susam yoğun miktarda vardır. Susam direkt olarak eklenmez. Çeşitli işlemlerden geçer ve tahin halini alır. Helvaya kıvam veren ise çöven köküdür. Çöven bir tür bitki denilebilir. Tat vermesi için de şeker eklenir. Helvanın ana malzemeleri bunlardır. Bu ürün 4 parçadan oluşur. Her bir parçası 3000 gr ağırlığında bulunur. Ürünün toplam ağırlığı ise yaklaşık 12 kg şeklinde denilir.

 

Helva Kakaolu (4*3.000 gr) Aytaç Fiyatı

Helva içine konulan malzemeye göre isim alır. Bu ürünün içinde kakao bulunur. Helvada farklı tat arayanlar için önerilir. İsmini kalitesiyle duyuran bu markanın farklı çeşitte helvaları da vardır. Lezzetli ve temiz ortamda yapılan bir helva yemek isteyenler için ideal olduğu söylenebilir. Helva kakaolu Aytaç fiyatı da yine malzemelerine ve ürünün büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Almak isteyenler büyük paket alarak uygun koşullarda saklayıp uzun süre tüketebilir. Nemli, güneş alan ve hava alan yerlerde saklanmamalıdır.