Aytaç Kayısı Reçeli Piknik (100*20g)

Ürün Kodu:1033697

89,14 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Reçel Kayısı Piknik (100*20gr) Aytaç Özellikleri

  • Miktarı: 100*20 Gr
  • İçindekiler: Kayısı, şeker, glikoz, asitliği düzenleyici, kıvam arttırıcı
  • Kalori: 182kcal
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde

 

Türk kahvaltılarının en çok tercih edilen besinleri arasında reçeller yer alır. Mevsiminde taze olarak toplanan olgunlaşmış kayısılar ile lezzetli reçelleri firma üretir. 20 gramlık ekonomik paketlerde hazırlanan reçeli kahvaltılarda ve pikniklerde tüketebilirsiniz. Reçel kayısı Aytaç özellikleri arasında lezzetli ve katkısız olması bulunur. Geleneksel tariflere sadık kalınarak üretilen reçel damak tatlarına hitap eder. Pratik kullanımı ve boyutları ile profesyonel mutfakların ihtiyacını karşılar. Kalabalık ailelerinde piknik ve tatillerinde reçel ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar.

Reçel Kayısı Piknik (100*20gr) Aytaç Nasıl Kullanılır?

Olgunlaşmış doğal kayısılarla üretilen reçelin tadı ve kokusu mükemmeldir. 20 gramlık paketler halinde üretilen reçel bir kişinin kahvaltısında tüketmesi gereken reçel miktarını kapsar. İçinde bulunan meyve ve şekerin uyumu ile lezzetlidir. Otel, kafe, restoran gibi işletmelerin kahvaltı servislerinde kullanılır. Bunun yanında çocukların beslenme çantalarına koyularak onların beslenme saatlerinde tüketmeleri sağlanabilir. Tek kişilik olarak hazırlanan paketin ağzı açılarak kullanılır. Bir kerede tamamı yenir ve kutusu atılır. Bu şekilde çevrenin kirlenmesinin önüne geçilir. Kapağı kendiliğinden açılmadığından piknik ve beslenme çantalarına rahatça eklenebilir. Kalabalık ailelerin kahvaltılarında her bireye bir adet olacak şekilde servisi yapılır. Bu sayede kişiye özel şekilde reçelin tüketilmesi mümkün olur. Reçel kayısı piknik Aytaç fiyatları ile de memnuniyet oluşturur.

Reçel Kayısı Piknik (100*20gr) Aytaç Avantajları Nelerdir?

Özel tarifi ile damak tatlarına hitap eden ürün ağzı açılmadığı takdirde uzun süre saklanabilir. Buzdolabına koyulmasına gerek bulunmaz. Serin, kuru ve güneş görmeyen yerlerde muhafaza edilebilir. Reçel her yaştan insanın favori yiyecekleri arasında yer alır. Markanın özel tarifli bu ürünü kahvaltı ve piknik menülerinin zenginleşmesini sağlar. Hijyeniktir firmanın son teknolojiye sahip fabrikalarında el değmeden üretilir ve paketlenir. 20 gramlık küçük paketlerinden ihtiyaç duyuldukça açılarak kullanılabilir. Evde yapılmış reçelin tadına sahip olan kayısı reçeli evlerde ve işletmelerde reçel yapılması için uzun çabalar harcanmasının önüne geçer. 100 adet olan reçelin alınması ile uzun süreli olarak ihtiyacın karşılanması mümkün olur. Aynı zamanda işletmeler tarafından uzun süreli ihtiyacın karşılanmasını sağlar.