Aytaç Tahin Pekmez Piknik (100*20g)

Ürün Kodu:1033717

%10
357,25 TL 321,53 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Aytaç Piknik Tahin Pekmez (100*20 Gr) 

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Tahin
  • Adet: 100 (Koli içi)
  • Ağırlık: 20 gram (1 adet)

 

Tahin pekmez denilince aklımıza uzun uzun yapılan keyifli kahvaltılar gelir. Ev dışı tüketimin adresi olan çok sayıda gıda işletmesi de bu sevilen kahvaltıları tüketiciye sunar. Bu durumda menüdeki çeşitlilik her zaman için cezbedicidir.

Bunun üzerinde çalışan Aytaç, profesyonel mutfaklara ve gıda işletmecilerine özel bir tahin pekmez karışımı hazırladı.  Ürün 20 gramlık tek kullanımlık ambalajlardan oluşur. Her bir paket hava almayan küçük ambalajlar halindedir.

Koli içerisinde bu şekilde 100 adet paket bulunur. Catering hizmeti veren firmalar, oteller, kahvaltı hizmeti veren kafeler, restoranlar, pastaneler ve daha birçok profesyonel mutfak bu ürün ile müşterilerine sunmuş oldukları kahvaltıları daha da keyifli bir hale getirebilirler.

Tahinin bitkisel protein kaynağı oluşu ve ona eklenen üzüm pekmezinin faydaları ile birlikte faydalı bir kahvaltılık ürün ortaya çıkmış olur. Ürünün karışım oranı da oldukça dengelidir. %60 oranında üzüm pekmezine %40 oranında tahin eklenir, her iki besin de oldukça kaliteli ve sağlıklıdır.

Aytaç’ın hazırlamış olduğu piknik tipi tahin pekmez karışımı günün her saati kolaylıkla tüketilebilecek bir formdadır. Küçük kutunun üzerindeki jelatin kaldırıldığında tahin pekmez rahatlıkla tüketilebilir. Kullanım kolaylığı açısından da gıda işletmeleri tarafından tercih edilir.

Ürün profesyonel mutfaklara hitap ettiği için, buralarda her sabah düzenli olarak verilen kahvaltıların açık büfelerinin daha zengin olmasını da sağlar. Çeşitlilik her zaman için müşterileri daha çok cezbeder ve işletmeye yöneltir. Peki, Aytaç piknik tahin pekmez özellikleri nelerdir?

Aytaç Piknik Tahin Pekmez Özellikleri

Aytaç markasının profesyonel mutfaklara sunmuş olduğu üründeki pratik ve bir o kadar da işlevseldir. Tahin pekmez sadece kahvaltılarda kullanılan bir ürün değildir; aynı zamanda bu ikiliyle çok farklı hamur işleri ve soslar hazırlanabilir satın alınan Aytaç tahin pekmez ile profesyonel mutfaklarda farklı tatta ürünlerde ortaya çıkarılabilir.

Gıda işletmecilerinin dikkat edeceği en önemli konulardan birisi de ürünlerinin tazeliği ve kalitesidir. Bunu sağlamak için ise ürün saklama koşullarına dikkat etmek gerekir. Tahin pekmez de serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilmelidir, aksi durumlarda tadını ve kokusunu kaybederek bozulabilir. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayan kiler ve benzeri dolaplarda saklanabilir.

Gıda işletmeleri ürünü 100 adetlik kolilerde satın alabilir, çok sayıda profesyonel mutfak bu üründen fazlasıyla stok yapar. Bu durumda Aytaç piknik tahin pekmez fiyatları daha makul ve uygun olur. Müşterilerinize sunmuş olduğunuz kahvaltılar daha renkli ve daha seçenekli olsun istiyorsanız siz de ürünü g2m üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.