Aytaç Vişne Reçeli Piknik (100*20g)

Ürün Kodu:1033708

%10
169,55 TL 152,60 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Reçel Vişne Piknik (100*20 Gr) Aytaç Özellikleri

  • Net Miktar: 100*20 Gr
  • Kalori: 1 tatlı kaşığı 13.85 kcal
  • İçindekiler: Şeker, vişne, glikoz şurubu, asitlik düzenleyici, kıvam arttırıcı  
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamlarda saklanabilir

 

Reçel Vişne Piknik Aytaç özellikleri göz önünde bulundurulduğunda kahvaltılarda tercihiniz olabilir. İçeriğindeki vişne miktarıyla birlikte damak zevkinize hitap eden bu özel lezzet eşsiz bir deneyim sağlar. Her sabah kahvaltısında bulunmalıdır. Enerji verir ve içerisindeki şeker oranı herkesin kullanımına uygundur. Bu sebepten dolayı vişne reçelini sabah kahvaltılarında yanında kaymaklı tercih edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz pastacılıkta kullanabilirsiniz. Dolgu malzemesi olarak birbirinden farklı tarifler vişne reçeli ile yapılabilir. Vişne reçelinin dokusu ve kıvamı eşsiz tadıyla birlikte her damak zevkine uyar. Vişne reçeli rengi ve kıvamıyla tüm sofraları tatlandırır. Vişneden gelen özel lezzet son derece kolay sindirim ile birlikte tercihiniz olabilir. Vişne tadı tam kıvamında olan bu özel lezzet sevdikleriniz ve kendiniz için kahvaltı sofralarında bulunabilir.

Reçel Vişne Piknik (100*20 Gr) Aytaç Nasıl Kullanılır?  

Reçel Vişne Piknik Aytaç fiyatları son derece uygun rakamlarla tercihiniz olabilir. Fiyat listesi üzerinden istediğiniz incelemeyi yapabilmeniz mümkündür. Vişne reçeli 20 gramlık ambalajlarında tek kişilik olarak tüketilebilir. Minik boyutları ve özel ambalajıyla birlikte açılması son derece basittir. Üzerindeki folyoyu kaldırarak reçelin kapağını açabilir ve tüketmeye başlayabilirsiniz. Bu eşsiz lezzet damak zevkinize hitap eder. İsterseniz yanında tereyağı ya da kaymak kullanabilirsiniz. İster taze ekmeğe isterseniz kızarmış ekmeğin üzerine sürerek tüketebilirsiniz. Damak zevkinize uygun tadıyla birlikte şeker oranı tam kıvamında ayarlanmıştır. 

Reçel Vişne Piknik (100*20 Gr) Aytaç Faydaları Nelerdir?  

Reçel denince ilk akla gelen vişne reçeli yoğun kıvamıyla birlikte tercihiniz olabilir. İdeal kıvamıyla 20 gramlık küçük ambalajı kişiye özel kullanım sağlar. Kahvaltılarda küçük ambalajını enerji deposu olarak içeriğindeki yoğun vişne aroması ile tercih edebilirsiniz. Hiçbir şekilde koruyucu madde ve renklendirici içermediğinden dolayı tüm sofralarda bulunabilir. Tamamen doğal vişnelerden elde edilen vişne reçeli ile birlikte damak zevkinize hitap edilebilir. Vişne reçeli küçük boyutlarıyla her damak zevkine uyar ve rahatlıkla tüketilebilir. Vişne reçeli ile kahvaltılarda enerji depolamak mümkündür.