Balparmak Kekik Bal (1*460g)

Ürün Kodu:1026441

%12
451,00 TL 396,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bal Kekik Özel Lezzet (1*460 GR) Balparmak Özellikleri

  • Miktarı: 460 gr
  • Kalori (100 gr) : 304
  • Bal Çeşidi: Kekik

Kahvaltı masasında olan besleyici ürünlerden biri, baldır. Bal kekik özel lezzet Balparmak özellikleri arasında en belirgin olanı besleyiciliğidir.

Bal Kekik Özel Lezzet (1*460 GR) Balparmak İçeriğinde Neler Var?

Bal arılarının, kekik nektarlarını toplayarak ürettiği bu bal eşsiz lezzeti sizlere sunar. Altın renginde olan ve kekik aromasının yoğun olduğu bu bal, tropik meyveleri anımsatan bir lezzeti ile karşınıza çıkar.

Eşsiz bir tada sahip olan kekik balı ile birlikte besin değeri yüksek olan bir besin kaynağına sahip olabilirsiniz. İçerdiği karbonhidrat, protein, enzim, mineral ve vitaminler ile birlikte sizlere harika bir besin kaynağı olmayı sağlayan bu balla birlikte sağlıklı beslenmeye başlamayı deneyebilirsiniz. Üstelik bal kekik özel lezzet Balparmak fiyat açısından da uygun olarak sunulur.

Balparmak Bal Kekik Özel Lezzet 1x460 Gr Balının Tüketimi

Profesyonel mutfaklarda bal kullanmanın birçok faydası bulunmaktadır. İşte bu avantajlardan bazıları:

  • Doğal Tatlandırıcı: Bal, doğal bir tatlandırıcıdır ve birçok tatlı veya yemeğe tat vermek için kullanılabilir.
  • Çeşitli Lezzet Profili: Balın farklı çeşitleri, farklı bitki özleri ve bölgelere özgü tat profilleri sunabilir. Bu, çeşitli yemeklerde kullanılarak lezzet çeşitliliği sağlar.
  • Sütlü ve Süt Dışı Tatlılarda Kullanım: Bal, sadece sütlü tatlılarda değil, aynı zamanda süt dışı tatlılarda, granolalarda, yoğurtlarda ve soslarda kullanılarak çeşitli tatlar elde edebilir.