Balparmak Yayla Çiçek Balı (1*4kg)

Ürün Kodu:1030649

%20
1.495,00 TL 1.190,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

 

Bal Çiçek Yayla Ova (1*20kg) Balparmak Özellikleri

  • Miktarı: 20 Kg
  • Raf Ömrü: 3 Yıl
  • Kalori (100gr): 304 kcal
  • Saklama Koşulları: 25 C altında

 

Bal doğanın insanlara en güzel hediyeleri arasında yer alır. Mutfakların vazgeçilmez gıda ürünleri arasında yer alan bal uzun raf ömrüne sahiptir. Güneş almayan ve alanlarda ve 25 derecenin altında olan yerlerde uzun süre boyunca muhafaza edilebilir. Bal çiçek yayla ova Balparmak özellikleri incelendiğinde 20 kilo olduğu ve uzun süre kullanıma uygun olduğu görülür. Kalabalık aileler tarafından olduğu gibi restoran, kafe, pastanelerin de bal ihtiyacının karşılanması için tercih edilir. Kullanım alanı geniştir ve tatlıların yanında çeşitli yemeklerin yapımında da kullanılır. Diyabet hastalarının tatlı yeme ihtiyacını doğal olması ile karşılar.  Arıların doğal ortamlarında ürettikleri bal markanın tesislerinde el değmeden ambalajlanır.

Bal Çiçek Yayla Ova (1*20kg) Balparmak Nerelerde Kullanılır?

Kahvaltı masalarının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan bal 20 kg olan miktarı ile uzun süre ihtiyacın karşılanmasını sağlar. Balparmak güvenilir olduğunu kanıtlamış doğal bal üreten marka olarak dikkatleri çeker. Bal çiçek yayla ova Balparmak fiyatları ekonomik olmasıyla tercih edilir. Kahvaltı masalarında olduğu gibi tatlı olması ile süt ve yoğurt gibi içeceklerin tatlandırılmasında da kullanılır. Bunun yanında tatlı krizine girildiği anlarda tek başına da tüketilmesi mümkün olur. Tatlılarında yapay tatlandırıcılar ve şeker kullanmak istemeyen kişiler tarafından da tatlılarda kullanılır. Kullanım alanı geniş olan bal çocukların beslenme programlarında da önemli yer tutar.

Bal Çiçek Yayla Ova (1*20kg) Balparmak Faydaları Nelerdir?

Doğal balın faydaları oldukça fazladır. Bu özelliği ile mutfaklarda oldukça fazla yer bulur. Doğal bal içinde glikoz ve yapay tatlandırıcılar bulunmaz. Doğal tatlı olması ile yemek ve tatlıların daha lezzetli olmasını sağlar. Hiçbir işlemden geçirilmeden sade olarak tüketilebilir. Ekonomik paketi ile tatlılarda kahvaltılarda ve içeceklerin tatlandırılmasında uzun süre kullanılabilir. Markanın güvenilir olmaya verdiği önemle modern teknolojili tesislerinde el değmeden ambalajlanır. İçinde katkı maddesi ve yapay tatlandırıcılar bulunmaz. Bu sayede uzun süre boyunca kıvamında ve tadında bozulma olmadan buzdolabında saklanabilir. Şekerlenmeden ve bozulmadan kahvaltılarda, tatlılarda ve içeceklerin tatlandırılmasında kullanılabilir.