Besler Mutfak Kırmızı Mercimek (1*2,5Kg)

Ürün Kodu:1040419

%17
85,64 TL 71,35 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

MERCİMEK KIRMIZI ( 1*2,5 KG) BESLER MUTFAK

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu :Mercimek
  • Adet :1
  • Kilogram : 2.5 Kg

 

Besler Mutfak'ın lezzet ve sağlık arasındaki mükemmel dengeyi yakalayan ürünleri arasında öne çıkan Mercimek Kırmızı (2,5 kg), sofralarınıza sağlık dolu bir seçenek sunuyor. Besler Mutfak'ın özenle seçilmiş kaliteli kırmızı mercimek taneleri, çeşitli yemeklerdeki lezzetiyle sofralarınıza lezzet katıyor. Sağlıklı beslenmenin vazgeçilmez bir parçası olan Mercimek Kırmızı (2,5 kg), mutfaklarınıza lezzetli ve besleyici bir dokunuş sunmak için burada yer alıyor.

MERCİMEK KIRMIZI ( 1*2,5 KG) BESLER MUTFAK ÖZELLİKLERİ

Mercimek Kırmızı (1*2,5 kg) Besler Mutfak, özenle seçilmiş ve kaliteli kırmızı mercimek taneleriyle üretilmiştir. Her bir tanesinde doğal lezzeti hissedebileceğiniz bu ürün, sağlıklı bir yaşam tarzını destekler. Besler Mutfak'ın kalite anlayışıyla işlenen Mercimek Kırmızı, çeşitli yemeklerde kullanılarak sağlıklı ve lezzetli alternatifler sunar.

  • Başta çorba olmak üzere salata, pilav gibi çeşitli yemeklerde kullanılarak pratik ve lezzetli öğünler elde etmenizi sağlar.
  • Hızlı bir şekilde tam kıvamında hazırlanabilir iken yemek yapımını kolaylaştırır.
  • Her pakette 2,5 kilogram bulunduğu için uzun süre kullanılabilir. Profesyonel mutfak kullanımları için ideal bir seçenektir.

 

Bu özelliklerle, Mercimek Kırmızı (1*2,5 kg) Besler Mutfak, lezzetli bir alternatif sunar. Kolayca hazırlanabilir ve çeşitli yemeklerde kullanılarak, pratik ve lezzetli öğünlerinizi zenginleştirir. Besler Mutfak kalitesiyle buluşan bu ürün, profesyonel mutfaklarınıza uygun bir seçim olacaktır.