Besler Mutfak Osmancık Pirinç (1*10 Kg)

Ürün Kodu:1012656

%8
524,99 TL 482,44 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

PİRİNÇ OSMANCIK (1*10 KG) BESLER MUTFAK

  • Malzeme Türü : Kuru Gıda
  • Grubu : Pirinç
  • Adet : 1
  • Kilogram : 10 Kg

 

Besler Mutfak'ın özenle hazırladığı Pirinç Osmancık, lezzeti ile öne çıkan özel bir pirinç çeşididir. 10 kilogramlık geniş ambalajı, büyük ailelerin, restoranların ve gıda işletmelerinin ihtiyaçlarına karşılık verirken, profesyonel mutfaklarda pratik bir seçenek sunar.

Osmancık pirinci, beyaz, uzun taneli yapısı ve doğal nişastası ile öne çıkar. Bu özellikleri, pişirildiğinde pilavın ayrı ayrı tanelerden oluşmasını sağlar. Besler Mutfak'ın kaliteli üretimi, pirincin doğal lezzetini ve besin değerini koruyarak, sofralarda doyurucu bir alternatif sunar.

PİRİNÇ OSMANCIK (1*10 KG) BESLER MUTFAK ÖZELLİKLERİ

Besler Mutfak'ın Pirinç Osmancık ürünü, profesyonel mutfaklara geleneksel bir lezzet katar.

Bu 10 kilogramlık paket, pirinci uzun süre tazeliğini koruyarak, büyük miktarlarda yemek hazırlamak isteyenler için ideal bir çözümdür. Restoran şeflerinin favorisi olan Besler Mutfak Pirinç Osmancık, pilavdan güveçlere, çorbalardan tatlılara kadar geniş bir yemek yelpazesinde kullanılarak profesyonel mutfaklara lezzet katar.

Besler Mutfak kalitesiyle üretilen bu pirinç, profesyonel mutfaklarda geleneksel Türk pilavının vazgeçilmezi olma özelliğini taşırken, büyük miktarlarda yemek hazırlama ihtiyacı olan kullanıcılara pratik bir çözüm sunar.

PİRİNÇ OSMANCIK (1*10 KG) BESLER MUTFAK MUHAFAZA KOŞULLARI

Ürün serin, nemsiz ve kuru bir ortamda saklanılması gerekmektedir. Güneş ışığına maruz kalmadı takdirde ağzı açıldıktan sonra da bir bez torba içinde saklanmalıdır.