Bizim Mutfak Bakliyatlı Anadolu Çorbası (1*3,5kg)

Ürün Kodu:1023428

271,80 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Mutfak Çok Bakliyatlı Anadolu (1*3,5 kg)

  • Miktarı: 3,5 Kg
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • Kullanım Alanları: Sulu Yemekler

Mutfakta çok zaman kaybetmek istemeyen kişiler için hazır çorbalar kurtarıcı olur. Taze malzemeler kullanılarak üretilen hazır çorbalar, farklı pek çok aromaya sahiptir. Bizim Mutfak çok bakliyatlı Anadolu ( 1*3,5 kg ), çorba sevenler için birçok seçenek sunar. Taze gıdaların kurutulması ile elde edilen bu hazır çorbayı istediğiniz an hazırlayabilir ve afiyetle tüketebilirsiniz.

Bizim Mutfak Çok Bakliyatlı Anadolu ( 1*3,5 kg ) Nasıl Hazırlanır?

Türk mutfağı denildiği zaman akla ilk gelenlerden biri de farklı besin maddelerinden yapılan lezzetli ve doyurucu çorba çeşitleridir. Herkesin yıllardan beri severek ve güvenerek lezzetli bir şekilde tükettiği Bizim Mutfak markası, çorba severler için 3,5 kilogramlık hazır paket çorba çeşitleri üretir. Lezzetli olmasının yanı sıra oldukça da ekonomik olan Bizim Mutfak çok Bakliyatlı Anadolu ( 1*3,5 kg ) fiyatları her kesime hitap eder. Türk mutfağında en çok kullanılan bakliyat çeşitlerinin bir araya gelip, uygun koşullarda kurutulması ve el değmeden paketlenmesi ile elde edilen bu çorbayı hazırlamak için sadece yeteri kadar suyunuzun olması yeterlidir.

Bizim Mutfak Çok Bakliyatlı Anadolu ( 1*3,5 kg ) Hazır Çorbanın İçeriği

Bakliyat çorba kategorisinde olan ürünün içerisinde özenle en taze haliyle seçilmiş; çavdar, yeşil mercimek, bulgur, buğday ve kırmızı mercimek bulunur. Protein ve lif deposu olan bu çorbayı afiyetle içebilir ve gerçek çorba lezzetinin farkına varabilirsiniz. Uygun şartlar altında toplanarak kurutulan ve el değmeden paketlere konulan bu hazır çorbayı sadece 20 dakika içerisinde pişirebilirsiniz. İsteğe göre terbiyeli ya da salçalı olarak hazırlayacağınız bu çorba, her türlü damak zevkine hitap eder.