Bizim Mutfak Catering Tavuk Bulyon (1*5kg)

Ürün Kodu:1029793

%33
1.100,30 TL 740,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM MUTFAK TAVUK BULYON CATERİNG (1*5 KG) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Tavuk Bulyon
  • Adet: 1
  • Ağırlık: 5 Kg
  • Kalori: 128 kcal(100 gram üründe)

 

Bizim Mutfak Tavuk Bulyon Catering (1*5 Kg)

Tavuk bulyon, tavuk etinin özel bazı sebze ve baharatlar ile kaynatılması ile oluşan aromatik üründür. Damıtılmış bir lezzet olan tavuk bulyon sulu yemeklerden, makarna ve pilavlara kadar tüm yiyeceklere ekstra lezzet katar.

Tavuk bulyon, toz veya tablet halinde satılır. Bulyonun toz formu kullanım kolaylığına sahiptir.  Tüm yemeklere bir iki kaşık eklenebilir. Tablet bulyonlar, katı yiyeceklere eklenecekse çözdürülerek kullanılır. Sulu yemekler için ise doğrudan yemeğe eklenebilir.

Bizi Mutfak markası profesyonellere hitaben toz tavuk bulyon üretimi yapar.  Bizim Mutfak tavuk bulyon catering ürünü 5 kilogramlık saplı plastik kovalar halinde üretilir. Kapak açıldığında toz bulyon kullanıma hazır bir haldedir.

Yemeklere tat, koku ve kıvam veren bulyonlar, pratikliği ile de ön plana çıkar. Profesyonel mutfaklarda hızlı ve pratik olmak çok önemlidir.  Bunun yanı sıra lezzetten de taviz vermemek gerekir. Gıda sektöründe hizmet veren çok sayıda mutfağın arka planında tavuk bulyon kullanımını görebiliriz. Tavuk bulyon yapılırken et, baharat ve sebzeler taze olarak tercih edilir. Bu tazelik uzun süre korunur ve toz halinde ev dışı tüketimin adresi olan profesyonel mutfaklara kadar ulaştırılır.

Bizim Mutfak Tavuk Bulyon Catering Özellikleri

Bizim Mutfak tavuk bulyon catering firmaları, restoranlar, büfeler, pastaneler, oteller gibi tüketim alanlarına hitap eder. Buralarda her gün onlarca porsiyon yiyecek hazırlanır. Ekstra lezzet ve tat için ise kullanılan ürünlerden biri de Bizim Mutfak tavuk toz bulyondur.

Şeflerin 1 numaralı tercihi olan Bizim Mutfak Tavuk Bulyon Catering özellikleri bakımından doğal ve katkısızdır. Tavuk lezzetini ve tadını birebir alabileceğiniz ürün, 5 kilogramlık ambalaj halindedir. Ürün içinde lezzetli tavuk eti bulunur.

Tavuk bulyon eklenen yemeklere ekstra baharat veya tuz eklemeye gerek kalmaz. Tuz oranı yüksek bir üründür. Her ürünün saklama koşulları önemlidir. Toz bulyon da serin ve kuru ortamda saklanmalıdır. Doğrudan güneş ışığı ve nem toz bulyonun tadını ve dokusunu bozar.

Profesyonel mutfaklarda sıklıkla sipariş edilen bir ürün olan Bizim Mutfak Tavuk Bulyon Catering fiyatları bakımından da ideal bir üründür. Ürünü gönül rahatlığı ile g2m Eksper sitesi üzerinden sipariş etmek mümkündür. Usta şeflerin ilk tercihi ve lezzet sırı olan ürün ile mis gibi lezzetler hazırlanabilir.