Bizim Mutfak Çiğköfte Çeşnisi (1*10kg)

Ürün Kodu:1012541

%29
1.389,40 TL 980,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Çeşni Çiğköfte (1*10KG) Özellikleri

  • Net Miktar: 10 Kg
  • Raf Ömrü: 1 yıl
  • İçindekiler: Baharatlar, şeker, tuz
  • Saklama Koşulları: Serin ve ışık almayan alanlarda muhafaza edilmelidir

Bizim Çiğköfte Çeşnisi (1*10KG) özellikleri ile damak zevkinize hitap eder. Çeşni içerisinde birbirinden farklı çiğköfte baharatı bulunur. Bu özel lezzet geleneksel çiğköfte lezzetini tamamlar. Her deneyiminiz de tam kıvamında çiğ köfte lezzeti elde edilebilir. Çiğköfte yaparken baharat çeşnisine ister esmer bulgur ister normal bulgur koyulabilir.

Bizim Çiğköfte Çeşnisi (1*10KG) Nasıl Kullanılır? 

Çiğ köfte harcı için çeşni baharatı özel içeriği ile tercih edilebilir. Damak zevklerine uygun baharat karışımıyla birlikte çiğ köfte yapmak oldukça kolaydır. Eşsiz bir tat sağlar ve çiğköfteyi tam kıvamında yapar. Ekstra farklı bir baharata ihtiyaç duyulmaz. Fakat damak zevkinize göre acı oranını ayarlayabilirsiniz. Dileyen ekstradan acı ekleyebilir. Çeşninin tüm kullanıcılara hitap eden orta düzey bir acılık oranı bulunur. Buna ek olarak içeriğindeki tuz oranıyla birlikte tuz koymak zorunda kalınmaz. Çeşninin kullanacağı bulgur miktarına göre belirlenebilir. Profesyonel mutfaklarda kullanıma uygun içeriğe sahiptir.

Bizim Çiğköfte Çeşnisi (1*10KG) Faydaları Nelerdir? 

Çiğköfte çeşni içeriğindeki baharat karışımıyla birlikte son derece avantaj sağlar işletmeler için. İçeriğindeki tüm baharatlar çiğköftenin asıl lezzetini ortaya çıkarır. Herkesin beğeneceği ve damak zevkine uygun lezzetler bu özel çeşni ile sağlanır.