Bizim Mutfak Çilekli Puding (1*3kg)

Ürün Kodu:1006644

%29
559,40 TL 395,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Puding Çilekli (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 porsiyon 163 kcal
  • İçindekiler: Şeker, nişasta, aroma verici, renklendiriciler, tuz, çilek tozu, süt ve sert kabuklu meyve
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamlarda saklanabilir

Puding Çilekli Bizim Mutfak özellikleri ve sahip olduğu lezzeti ile beklentilerinizi karşılayan tat Bizim Mutfak ile sağlanır. Lezzeti eşsiz olan çilekli puding yapımı son derece basittir. Herkesin kolayca hazırlayıp porsiyon edeceği puding ile yumuşacık bir tatlı elde edilebilir. Tadı damağınızda kalacak eşsiz lezzeti ile birlikte üzerine dilediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Dekorasyonda hayal gücünüzü konuşturarak çilekli puding daha da eşsiz bir görsel kazanabilir.

Puding Çilekli (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Puding Çilekli Bizim Mutfak fiyatları grama göre farklıdır. Bu sebepten dolayı sadece ürün listesinde net gramı ve fiyatı öğrenebilirsiniz. Güncel fiyat listesi bütçenizi düşünür. Lezzeti ve eşsiz içeriği ile birlikte yapımı son derece kolay puding mutfakların vazgeçilmezidir. Hızlı ve kolay bir şekilde yapılacak bu özel tatlıyla istediğiniz servis şeklini kullanabilirsiniz. Üzerine toz haline getirilmiş Antep fıstığı ya da fındık serpebilirsiniz. Sadece süt ile karıştırarak kaynatabilir ve sonra istediğiniz kaselere porsiyon edebilirsiniz. İstediğiniz kişi sayısı kadar toz karışımdan kullanarak süt miktarını buna göre ayarlayabilirsiniz. Toz miktarın karşılığına denk gelecek olan süt paket içeriğinde miktar olarak belirtilir. Bu sayede tam kıvamında ki lezzeti kolayca tutturabilirsiniz.

Puding Çilekli (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Puding lezzeti ile birlikte enerji verir ve kıvamıyla birlikte ideal bir lezzet sağlar. Bu eşsiz lezzet hem küçüklerin hem büyüklerin severek tüketebileceği yumuşacık dokusuyla birlikte damak zevkinize hitap eder.