Bizim Mutfak Domates Soğanlı Çeşni (1*750g)

Ürün Kodu:1001169

164,20 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çeşni Domates Soğanlı (1*750G) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 750 gr
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • İçindekiler: Domates, soğan, çam fıstığı, yumurta, süt, soya, badem, buğday, hardal, kereviz
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda muhafaza edilmelidir

Çeşni domates soğanlı Bizim Mutfak özellikleri, aroması ve lezzeti ile mutfakların vazgeçilmezidir. Birbirinden farklı tarifler de kullanılabilir. Çorbalarda veya ana yemeklerde lezzete lezzet katmak için tercih edilir. Her damak zevki için geleneksel bir lezzet özel formülü ile geliştirilmiştir. Besleyici değerleri ile aromaları birbirinden farklı yemekler için tercih edilebilir. İster ana yemeklerde ister çorbalarda ya da pilavlarda kullanılabilir. Domates çeşnisi soğan aromasıyla birlikte mükemmel bir lezzet yakalamanıza yardımcı olur. İstediğiniz her türlü yemekte çeşni kullanılabilir. Damaklarda farklı ve eşsiz bir tat bırakır.

Çeşni Domates Soğanlı (1*750G) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çeşni kullanımı mutfaklarda damak zevkinize hitap eden lezzetler oluşturur. Sebze ağırlıklı içeriği ile yemeklere tat verir. Ayrıca kullanım sırasında ekstra tuz damak zevkinize göre kontrollü şekilde tercih edilmelidir. Çünkü çeşni içerisinde yeteri miktarda tuz oranı vardır. Çeşni birbirinden farklı kullanım alanlarında içeriğindeki baharat özleri ile yemeklere farklı bir dokunuş sağlar. Köfte harcı, et ya da tavuk yemeklerinde, salata ya da makarnalarda ayrıca patateslerde tercih edilebilir. Kullanım alanı damak zevkinize göre farklı çeşitlenebilir. Çeşni domates soğanlı Bizim Mutfak fiyatları ürün listesinden öğrenilebilir. Ürün listesinde gramaja göre farklı rakamlar görmeniz mümkündür. Rakamlarda ürünün fiyatı grama göre belirlenmektedir. İçerisindeki farklı bileşenleri ile çeşnili karışım her yemeğinize lezzet katar. Domates ve soğan aroması geleneksel damak zevkine hitap edecek eşsiz tatlar oluşturur.

Çeşni Domates Soğanlı (1*750G) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Diğer çeşniler kategorisinde bulunan domatesli ve soğanlı çeşni mutfağınıza yakışır lezzetler ortaya çıkarır. Ayrıca soğan ve domates aromasıyla birlikte öne çıkar. Bu özel lezzet profesyonel mutfaklarda geniş kullanım alanıyla tercih edilebilir.