Bizim Mutfak Ekşili Yuvalama Çorba (1*3kg)

Ürün Kodu:1009424

433,60 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM MUTFAK EKŞİLİ YUVALAMA ÇORBA (1*3KG) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Geleneksel Çorba
  • Adet :1
  • Ağırlık :3 Kg
  • Kalori: 306 kcal (1 porsiyon

Bizim Mutfak Ekşili Yuvalama Çorba (1*3kg)

Ekşili yuvalama çorbası, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden birisidir. Ürünü hazırlamak oldukça vakit alabilir, bu durumda pratik çözümler kaçınılmaz olur. Bizim Mutfak markasının üretmiş olduğu yöresel çorba profesyonel mutfaklara hitaben hazırlanmıştır.

Bizim Mutfak ekşili yuvalama çorbası, 3 kilogramlık toz formdadır. El değmeden hazırlanan çorba pratik ve hızlı çözümler için oldukça avantajlı bir üründür. Profesyonel mutfaklarda lezzet çok önemlidir ancak bunun yanı sıra hızlı olmak da bir o kadar önemlidir. Her gün çeşit çeşit çorba çıkartan restoranlar ve catering firmaları bazen pratik çözümlere de kaçmak zorunda kalabilir.

Bu durumda tercih edilen ürünün doğal ve katkısız olması çok önemlidir. Bizim Mutfak markasının üretmiş olduğu ekşili yuvalama çorbası da bunlardan birisidir. Ürün sadece su ile buluşturularak hazırlanabilir. 3 kilogramlık net ağırlığa sahip olan ekşili yuvalama çorbası, gıda işletmelerinin çorba stantlarında yeni bir tat ve yeni bir lezzet oluşturur.

Toz ürünün tamamı kullanıldığında 132 porsiyon ekşili yuvalama çorbası çıkar. Her bir porsiyon içerik olarak zengin ve görselliği yüksektir. Hazırlanan çorbaya tereyağı ve bazı baharatlarda eklenebilir. Çorbanın içerisinde net bir şekilde görülen minik köfte taneleri yer alır. Çeşitli baharatlarla ve maydanozla zenginleştirilen yöresel ekşili yuvalama çorbası çok sayıda müşterinin talep ettiği ürünlerden birisidir.

 

Bizim Mutfak Ekşili Yuvalama Çorba özellikleri nelerdir?

Ekşili yuvalama yoğurtlu, unlu ve yumurtalı bir üründür. İçerisinde minik köfte parçaları bulunur. Besleyici yönüyle her yaştan insanın severek tüketebileceği bir üründür. Ekşili yuvalama çorbası profesyonel mutfaklarda pratikliği ile ön plana çıkar.

Toz formda bulunan çorbanın katkısız ve doğal olması önemlidir. Çorba içerisinde yer alan tüm baharatlar taze ve özeldir. Çorba insan sağlığı için de önemli olduğu için yemeklere başlarken özellikle tercih edilir.

Satın alınan ürünler doğru saklama koşullarında saklanmazsa çorbanın tadı ve lezzeti bozulabilir. Toz formda olan ürünler nemi ve rutubeti kolay şekilde içine hapseder ve doğrudan güneş ışığından kolay şekilde etkilenir. Bu durumda ürünlerin ısıdan sesten ve kokudan yalıtılmış alanlarda saklanması önemlidir. Erzak dolapları veya soğuk hava dolapları çorbaların saklanması için uygun olabilir.

 

Ekşili yuvalama çorbası her öğüne ve her çorba standına eşlik etmesi için toplu şekilde satın alınır. Toplu alımlarda uygun Bizim Mutfak Ekşili Yuvalama Çorba fiyatları ile g2m üzerinden alışveriş yapmak mümkündür.