Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası (1*3kg)

Ürün Kodu:1012205

%29
592,40 TL 421,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Ezogelin (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 kasede 165 kcal
  • İçindekiler: Pirinç, mercimek, domates, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

 

Çorba ezogelin Bizim Mutfak özellikleri incelendiğinde yüksek besleyici değeri ile birlikte her mutfakta ve her yörede tercih edilebilir. Bu özel lezzet kırmızı mercimek ile yapılır. Ayrıca bulgur ve pirinç kullanılır. Steril ortamlarda el değmeden hazırlanmıştır. Damak zevkinize hitap edecek ezogelin günün her saatinde tüketilebilir. İçeriğinde bulunan mercimek, bulgur ve pirinç karışımı faydalı ve doyurucu bir öğün oluşturur. Hızlıca hazırlanabilir pratik yapısıyla birlikte tercih edebilirsiniz. Bu lezzet istediğiniz her türlü yemekle yapılabilir. İster kırmızı et isterseniz tavuk eti ya da balık türü gibi yemeklerin yanına ezogelin çok yakışır. Ezogelin geleneksel tarifi ile birlikte aradığınız kıvamı sağlar. Kıvamı ve tuz oranıyla birlikte ekstra bir baharat ya da tuz gereksinimine ihtiyaç duymazsınız.

Çorba Ezogelin (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çorba ezogelin Bizim Mutfak fiyatları hakkında güncel listeyi inceleyebilirsiniz. Gramaja göre ürünlerin fiyatları değişir. Bunun yanında lezzetli ve pratik yapılışıyla birlikte ezogelin çorba mutlaka tercihiniz olmalıdır. Her türlü yemeğin yanında çok iyi gider ve kullanımı kolaydır. Kişi sayısını ayarladıktan sonra ezogelin çorbayı suyla karıştırarak kıvam almasını sağlayabilirsiniz. Kaynadıktan sonra sıcak olarak servis edebilirsiniz. Doyurucudur ve dilediğiniz her türlü öğünde tüketilebilir. Yaz kış fark etmeksizin ezogelin çorba tarifi damak zevkinize hitap eder.

Çorba Ezogelin (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba tariflerinden biri olan ezogelin çorba birçok faydasıyla bilinir. Doyurucudur ve ekstra baharat ya da tuz gereksinimine ihtiyaç duymazsınız. Aynı zamanda her damak zevkine uygun tadıyla bilinir. Eşsiz tadı günün her saatinde tüketmeye uygundur. Dilerseniz limon sıkarak sıcak bir şekilde servis edilebilir. Yanında dilediğiniz tarifi yapabilirsiniz.