Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası Ramazan Kolisi (72*80g)

Ürün Kodu:1022729

%29
1.241,50 TL 882,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Ezogelin Ramazan Kolisi (72*80gr) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 72*80gr
  • Kalori: 1 kasede 165 kcal
  • İçindekiler: Mercimek, pirinç, bulgur, domates, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

Çorba ezogelin Ramazan kolisi Bizim Mutfak özellikleri ve lezzeti ile birlikte içinizi ısıtır. 80 gramlık paketler dört kişilik çorba yapımı için yeterlidir. Lezzetli ve besleyici değeri ile birlikte ezogelin çorba her sofrada tercih edilebilir. İstediğiniz her türlü yemeğin yanına yakışır. Bu özel lezzetin içerisinde bulgur, pirinç ve mercimek bulunur. El değmeden üretilen ezogelin çorbası damak zevkinize hitap eder. Mükemmel tadı tam kıvamında baharat ve tuz oranıyla sağlanmıştır. Eşsiz lezzet her türlü ana yemekle tercih edilebilir. İster kırmızı et isterseniz beyaz et menülerde kullanabilirsiniz. Dilerseniz ezogelin tek bir öğün olarak da tüketilebilir. İstediğiniz her zaman rahatlıkla hazırlayabileceğiniz pratik yapısıyla birlikte kolaylıkla öğün hazırlar. Büyük kurtarıcınız olan ezogelin çorba profesyonel mutfakların vazgeçilmezidir.

Çorba Ezogelin Ramazan Kolisi (72*80gr) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çorba ezogelin Ramazan kolisi Bizim Mutfak fiyatları incelemesi için fiyat listesinde detayları öğrenmeniz mümkündür. Fiyat listesinde en güncel rakamları ürün gramajına göre inceleyebilirsiniz. Özenle hazırlanan ezogelin çorba besleyici değeri ile birlikte pratik şekilde kullanılabilir. Sıcak su ile hızlıca hazırlayabileceğiniz ezogelin çorba çeşitli yemeklerin yanında iyi gider. Damak zevkinize uygun tadıyla birlikte Anadolu’da her sofrada tercih edilir. Ezogelin çorba dilediğiniz her mevsimde tüketilebilir. Bu eşsiz lezzet doyuruculuk oranıyla birlikte tek başına bile tüketilebilir. İçerisinde bulunan mercimek, bulgur ve pirinç oranı tam kıvamında bir lezzet oluşturmuştur. Bu sayede damak zevkinize hitap edecek geleneksel tat ortaya çıkarılmıştır.

Çorba Ezogelin Ramazan Kolisi (72*80gr) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba kategorisinde bulunan ezogelin çorba yıllardır yapılan geleneksel tarifi ile damak zevkine hitap eder. Birçok farklı bakliyat türü kullanılmış ve özel baharatlarla birlikte harmanlanmıştır. Bu özel harman tam kıvamında tuz oranıyla tercih edilebilir. Ekstra bir baharat ya da tuza gereksinim duymazsınız. Sadece su ile karıştırarak ezogelin çorbasını kolayca yapabilirsiniz.