Bizim Mutfak Hızlı Domates Çorbası (140*22g)

Ürün Kodu:1022736

1.253,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Hızlı Domates ( 140*22 Gr ) Özellikleri

  • Miktarı: 140*22 Gr
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak-Hızlı çorba
  • Gıda Türü: Kuru gıda – Bizim Mutfak

 

Mutfaklarda alternatif olarak her zaman tutulan kullanım kolaylığı bakımından Çorba hızlı domates Bizim Mutfak özellikleri içerisinde saklama kolaylığı ve kolay nemlenme bozulma sorunları ile karşılaşmak imkansızdır. Özel ambalajı sayesinde hava girmediği için uzun bir süre saklanma ve her zaman tazeliğini koruması da oldukça tercih almasına vesile olur.

Üretiminde kullanılan malzemelerin tazeliği ve kalite standartlarına uygun olması sayesinde gıdanın lezzeti de vazgeçilmez farklı tatların ortaya çıkmasına oldukça katkı sağlar. Sevilerek içilen hızlı çorba domatesin doğallığı ile buluşması sonucu ortaya çıkan lezzet oldukça enfes bir tat olmuştur.

Çorba Hızlı Domates ( 140*22 gr ) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır?

Domatesin taze kokusunu dağıtmadan paketinde belli bir saklanma süresi boyunca muhafaza eder. Son derece lezzetli olan hızlı çorbanın yapımında tek ihtiyaç duyulan bir miktar su ile hızlı bir şekilde çorbanız içinizi ısıtmaya hazır olarak sofranızda yerini alır. Çorba hızlı domates Bizim Mutfak fiyatı oldukça maliyeti uygun oluşu nedeni ile herkesin kolayca alıp mutfağında alternatif olarak çeşitlerine yer verebileceği imkanı sunar.

Pişirme süresi bitiminde servise hazır olan domates çorbasının üzerine bir miktar kaşar rendelemekte domates çorbasında oldukça şık ve lezzet verici olarak tercih edilebilir. Birçok farklı tatlar ile birleştirilebilen kullanımı pratik hızlı çorba ile yemeğiniz kısa sürede hazır olur. Kolay kullanım ve hızlı pişirme süresi sayesinde özellikle çalışanlar için alternatif bir yemek çeşididir. 1 dakika içinde karıştırıp ocağa koyulabilen, 10 dakikada pişme süresi ile hızlı bir şekilde yemeğinizi pişirip öğün sofranızda yerini alabilen bir gıda türüdür.

Çorba Hızlı Domates ( 140*22 gr ) Bizim Mutfak Neden Tercih Edilmelidir?

Çorba hızlı domates Bizim Mutfak hızlı çorba kategorisinde yer alan son derece lezzetli ve başka hiçbir malzemeye ihtiyaç duyulmadan çok kısa bir süre içerisinde pişirip sofraya koyulabilen bir alternatif beslenme türü olarak oldukça fazla rağbet görür. Tadı ve hızlı hazırlanan özelliği bakımından zahmetsiz bir öğün çeşididir. Güvenli ambalajı sayesinde uzun süre saklanma kolaylığı sunması da her mutfakta bir miktar alınıp kolayca muhafaza edilmesine olanak sağlayan ideal bir hazır gıda türüdür.