Bizim Mutfak Hızlı Kremalı Tavuk Çorbası (140*22g)

Ürün Kodu:1022733

1.253,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Hızlı Kremalı Tavuk 140*22 gr Bizim Mutfak Özellikleri

  • Miktarı: 140*22 gr
  • Raf Ömrü: 1 Ay
  • Kalori 1 Porsiyon: 3,58 Kalori

 

Çorba hızlı kremalı tavuk Bizim Mutfak özellikleri bakımından dikkat çeker. Ürün, tavuk eti ve baharat kullanılarak hazırlanmıştır. Kısa sürede hazırlanabilen bir çorba türüdür.  Hazır çorbayı damak tadınıza uygun şekilde hazırlayabilirsiniz. İdeal kıvamı yakalayarak sadece akşam yemeğinde değil günün her saati tüketebilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu kremadan dolayı kıvamlı çorba sınıfında olarak değerlendirilir. Kremasından dolayı çocukların çok sevdiği çorba sınıfındadır. Soğuk suyun içine paketin tamamı boşaltılarak, ocak üzerinde karıştırılmak suretiyle çok hızlı bir şekilde hazırlanır.

Çorba Hızlı Kremalı Tavuk 140*22 gr Bizim Mutfak Kullanımı

Özellikle gün içerisinde istediğiniz vakit hızlı bir şekilde hazırlayacağınız bir üründür. Akşam yemeklerinden önce boğazınıza rahatlatmak için tercih edebileceğiniz lezzetli çorba sınıfındadır. Kremasının çorbaya verdiği aroma çocukların hoşuna gideceği türdendir. İçerisinde bulundurduğu baharat mide ve boğaza rahatsızlık vermez. Çorba Hızlı Kremalı Tavuk Bizim Mutfak fiyatları makul  düzeyde satılır. İster tek olarak ya da toplu halde satın alma şansınız vardır.

Çorba Hızlı Kremalı Tavuk 140*22 gr Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir?

Profesyonel mutfaklarda Çorba Hızlı Kremalı Tavuk kullanmanın bazı faydaları şunlar olabilir:

  1. ve Pratiklik: Kremalı tavuk hızlı çorba, özellikle yoğun bir mutfak ortamında zaman kazandırır. Hazır bir çorba karışımı olduğu için yemekleri hızlı bir şekilde hazırlamak mümkün olur.
  2. Katkısı: Bu tür karışımlar, lezzetli bir çorba elde etmek için gerekli olan baharatlar, sebzeler ve diğer malzemeleri içerir. Bu sayede lezzetli bir çorba yapmak için ek malzeme eklemenize gerek kalmaz.
  3. Kremalı tavuk hızlı çorba karışımı, yemeklerin tadının ve kalitesinin daha tutarlı olmasını sağlar. Bu da restoran veya profesyonel mutfaklarda müşteri memnuniyetini artırabilir.
  4. Stoğunu Azaltma: Hazır karışımlar, birden fazla malzemenin ayrı ayrı stoklanmasına gerek kalmadan çorba yapma imkanı sunar. Bu, mutfakta depolama alanı ve malzeme maliyeti tasarrufu sağlar.