Bizim Mutfak Hızlı Mercimek Çorbası (140*22g)

Ürün Kodu:1022735

1.253,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Hızlı Mercimek ( 140*22 Gr ) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Miktarı: 140*22 gr
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak-Hızlı çorba
  • Gıda Çeşidi: Kuru gıda - Bizim Mutfak

 

Hazır hızlı çorba grubunda yer alan çorba hızlı mercimek Bizim Mutfak özellikleri açısından bakınca yapımı pratik ve oldukça hızlı bir gıda türüdür. Uzun süre dayanıklı olması nedeni ile mutfaklarda alternatif olarak bulunabilir.  Yapımı oldukça hızlı olan 10 dakikada hazırlanabilme olanağı ile oldukça büyük bir kolaylık sunabilir.

Ani gelen yemekli misafirler için ve çalışan ev hanımları için de büyük bir kolaylık sağlaması sayesinde oldukça rağbet gören bir kuru gıda çeşididir. Üretiminde kullanılan malzemelerin yeterlilik oranı sayesinde son derece lezzetli bir hızlı çorba türüdür. İçerisine başka hiçbir şey katmaya ihtiyaç olmayan pratik bir gıda türü olması sebebiyle talep gören üründür. Arzuya göre üzerine tereyağ eriterek farklılık katılabilir.

Çorba Hızlı Mercimek ( 140*22 Gr ) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır?

Yapım aşamalarında zorlanmadan hızlı bir şekilde hazırlanabilme olanağı sayesinde kullanımı oldukça fazla talep gören bir gıda türüdür. Çeşitleri arasında mercimek çorbası oldukça lezzetli ve gerçeğinden ayırt edilmesi zor olan pratik bir kuru gıda çeşididir. Yapımında ihtiyaç duyulan miktarda suyun içerisine dökerek 10 dakika kolayca hazırlanan çorba ile yemeğiniz hızlıca hazır olur. Çorba hızlı mercimek Bizim Mutfak fiyatları oldukça düşük bir maliyet ile satışı gerçekleştirilen bir gıda ürünüdür.

Ürün listesinden dileğiniz kadar adette seçerek ürüne sahip olabilirsiniz. Lezzeti ve ekonomik yönüyle sıkça tercih edilebiliyor. İşletme sahiplerinin ürünü koli adedince alması ürünün daha uygun maliyetlere temin edilmesine büyük katkı sağlar. Gıda türünün doğru şekilde muhafaza edilmesi dayanıklılık ömrünü uzatır.

Çorba Hızlı Mercimek ( 140*22 Gr ) Bizim Mutfak Neden Tercih Edilmelidir?

Çorba hızlı mercimek Bizim Mutfak hızlı çorba kategorisinde yer alan kullanımı rahat ve muhafaza edildiği ambalajı sayesinde uzun süre dayanıklılığını koruyabilen son derece lezzetli bir gıda çeşididir. Acil yemek ihtiyacı durumlarında pratik olarak hazırlanıp sofralarınızda yer alabilir. İçerisine hiçbir malzeme ekleme ihtiyacı duyulmayan sadece su yardımıyla hazırlanabilen oldukça zahmetsiz bir beslenme seçeneği sunar. Alternatif olarak her evin mutfağında yer alan hızlı mercimek çorbası yapımı ve tat bakımından beslenme ihtiyacının görülmesi için idealdir.