Bizim Mutfak Kakaolu Puding (1*3kg)

Ürün Kodu:1006648

%29
559,40 TL 395,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Puding Kakaolu (1*3 KG) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Miktarı: 1*3 Kg
  • Raf Ömrü: 2 yıl
  • Kullanım Alanları: Tatlılar
  • Puding Çeşidi: Tatlılar
  • Puding Çeşidi: Kakaolu

Kakaolu puding patların vazgeçilmez detaylarından sadece birisidir. Puding kakaolu Bizim mutfak özellikleri arasında 1*3 kilogram olması bulunur. Ekonomik paketi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Bizim Mutfak firması yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendini geliştirmiştir. Doğaya zarar vermeyen paket tasarımı ile hem kaliteli hem de güvenilirliğini en iyi şekilde göstermiştir.

Puding Kakaolu (1*3 KG) Bizim Mutfak Nerelerde Kullanılır?

Tatlıların ve pastaların vazgeçilmezi kakaolu puding eşsiz lezzeti ile bilinir. Kakaolu puding paketleri genel olarak hızlı tükenir bu sorunu Bizim Mutfak firması çözmek için 3 KG pudingi tek pakette toplamıştır. Hem ekonomik hem de kaliteli puding kakaolu Bizim Mutfak fiyatları gramajı ile hesaplandığında oldukça bütçe dostudur. Puding sadece pastaların içerisinde değil aynı zamanda sadede tercih edilir. Süt ile karıştırılıp elde edilen kakaolu pudinge çeşitli meyveler ile süsleyip sunum yapabilirsiniz. Pasta keklerinin arasında ya da üstüne dökülen kakaolu pudingi yapmak oldukça basittir. Kakaolu puding sadece süt ile değil suyla karıştırılıp da yapılır. Bu kadar kolay bir tarifi elde etmek için sadece ocağın üzerinde yavaş hareketler ile karıştırmanız yeterli olacaktır.

Puding Kakaolu (1*3 KG) Bizim Mutfak Neden Tercih Edilmelidir?

Bizim mutfak kakaolu puding, hızlı tatlı tarifleri arasında tercih edilecek en iyi tariftir. Gelişen teknolojiden en iyi şekilde yararlanan Bizim Mutfak firması paketlerini nem ve hava geçirmeyen ambalajlar ile paketler öylece kakaolu pudingi uzun süre kullanabilirsiniz. İşletmeniz için tekli paketler halinde kakaolu puding almaktan ise puding kakaolu Bizim Mutfak paketini tercih edebilirsiniz. Sütlü bir tatlı olan kakaolu pudingi birkaç dakika içerisinde en iyi şekilde hazırlanır. Kakaolu puding toz formunda olduğu için tüketicilere zorluk çıkarmadan hazırlanır.