Bizim Mutfak Kavun Aromalı Toz Tatlı (1*3kg)

Ürün Kodu:1024037

238,60 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Tatlı Toz Kavun Aromalı (1*3 KG) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Miktarı: 1* 3Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Tatlılar
  • Baharat Çeşidi: Limon Tuzu

 

Eşsiz lezzeti ve kokusu ile yaz gecelerini andırır. Tatlı toz kavun aromalı Bizim Mutfak özellikleri arasında 3 kilogram olması bulunur. Ekonomik paketi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Doğayı oldukça düşünen Bizim Mutfak ekibi ambalajları steril ederek paketler. Profesyonel mutfaklarda çalışan aşçıların ve pastacıların ilk tercihlerinden biri bu üründür.

Tatlı Toz Kavun Aromalı (1*3 KG) Bizim Mutfak Nerelerde Kullanılır?

Pratik tatlı arayışındaki tüm tüketicilerin ilk tercihi haline gelen Bizim Mutfak pudingleri katkı maddesi içermez. Eşsiz tatlı tarifler arasında bulunan tatlı toz kavun aromalı tatlı hem süt ile hem de su ile yapılabilir. Hazır toz formu sayesinde ateş üzerinde ısıtmaya başladığınız dakikadan itibaren 5 dakikada hazır hale gelir. Tatlı toz kavun aromalı Bizim Mutfak fiyatları gramaj olarak hesaplandığında bütçe dostu olup avantajlıdır. Kavun aromalı bu toz tatlı çeşitli meyvelerin yanında ikram edilebilir.

Tatlı Toz Kavun Aromalı (1*3 KG) Bizim Mutfak Neden Tercih Edilmelidir?

Hızlı ve pratik tarif arayanların bir numaralı tercihi olan tatlı toz kavun aromalı puding eşsiz lezzeti ile bilinir. Tatlı krizine giren tüketiciler için oldukça avantajlı olan bu ürün içerisinde bulundurduğu kavun aroması, çeşitli tropikal meyve ile buluşunca ayrı bir tat ortaya çıkar. Pastacıların bir numaralı tercihi olan kavun aromalı bu puding pasta keklerine de en iyi şekilde lezzet katar.