Bizim Mutfak Kemik Suyu Bulyon (1*5kg)

Ürün Kodu:1023389

%29
1.362,10 TL 961,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bulyon Kemik Suyu ( 1*5 Kg ) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Miktarı: 1*5 kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak
  • Gıda Türü: Kuru gıda

 

Bulyon kemik suyu Bizim mutfak özellikleri içerisinde en çok dikkat edilen hususlardan biri paketlenmesidir. Bunun yanı sıra muhafaza kolaylığı da dikkat çeker. Kemik suyunun işlenerek uzun süre dayanıklı hale getirilmesi sayesinde mutfaklarımızda yerini alır. Pilav makarna ve çorbalarda lezzet vermesi ve kemik suyunun besleyici özelliği sayesinde oldukça talep gören bir kuru gıda çeşididir.

Çocuklara yemek yemeyi sevdirmek amacı ile tercih edilirken sofralarınızda beklenilen lezzetleri bir araya getirebilirsiniz. Üretiminde kullanılan kemik suyunun yüksek derecede orijinallik oranı, çorbanın da lezzet ve sağlığını olumlu yönde etkiler. Çorbalarda sevilen farklı lezzetlerin ortaya çıkarılmasında kullanılan kemik suyu sayesinde harika lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bulyon Kemik Suyu ( 1*5 Kg ) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır?

Bulyon kemik suyu Bizim mutfak fiyatı uygun olduğu için istenilen adette alınabilme fırsatı sunar. Maliyetli oluşu sayesinde her mutfakta kolaylıkla bulunabilen bir kuru gıda çeşididir. Farklı çeşitleri ile bulyon çorba ve pilavların lezzetini vermede tek başına bile yeterli gelebiliyor. İçerisinde yer alan koruyucular sayesinde dayanıklılık olanağı bulur.

Bir adet bulyon bir tencere yemeğe yeterli gelir. Bir pakette belli bir miktarda bulunması sayesinde birçok yemekte kullanım imkanı sağlar. Çorba, pilav ve birçok yemekte kullanımı sağlanabilir. İçerisine katıldığı her yemeğe oldukça lezzet katar. Her yemeğiniz için bir adet bulyon kemik suyu atmanız yeterli gelir. Yemeğin tadını oluşturmada başka hiçbir malzemeye ihtiyaç duymadan , tek başına yeterli gelecektir.

Bulyon Kemik Suyu ( 1*5 Kg ) Bizim Mutfak Neden Tercih Edilmelidir?

Kemik suyu bulyon yemeklere kattığı lezzet açısından pek çok kişi tarafından tercih edilir. Tek kullanımlık olarak paketlenmesi sayesinde kullanılacak miktarı ayarlamada zorluk yaşanmaz. Uzun süre dayanması için içerisinde yer verilen koruyucular lezzetini kaybetmesine etki etmez. Her zaman aynı tazeliğinde ve lezzetinde kalır.

Buzdolabında muhafaza edilerek kuru gıdanın sağlığını kaybetmesinin önüne geçilmesi mümkündür. Nemlenme ve bozulma durumları ile karşılaşmamak için kullanımı yapılmayacak gıdanın ambalajı kapalı olarak muhafaza edilmesi oldukça büyük öneme sahiptir. Üretiminde kullanılan malzemeler ve kişilerin ürünü doğru muhafaza etmesi sayesinde dayanıklılık süresi oldukça uzun ömürlü olmasına katkı sağlar.