Bizim Mutfak Köfte Harcı (1*3kg)

Ürün Kodu:1013258

%29
660,30 TL 466,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Köfte Harcı (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 porsiyon 27.88 kcal
  • İçindekiler: Karabiber, acı toz biber, kişniş, köri, kimyon, yulaf ezmesi, galeta unu, soğan, sarımsak, maydanoz, tuz ve toz şeker
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamlarda saklanmalıdır

 

Köfte harcı Bizim Mutfak özellikleri ve ideal lezzeti ile birlikte köftelere eşsiz bir tat bırakır. İçeriğindeki birbirinden farklı baharat türleri ile birlikte ayrıca hiçbir koruyucu maddesi içermez. Köfte yaparken kullandığınızda et kıyma ya da tavuk kıyma tercih edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz mercimek köftesi yaparken de kullanabilirsiniz. Vejetaryen köfte yapımına da uygun olan köfte harcı ile birlikte lezzet ikiye katlanır. Eşsiz tat içeriğinde bayat ekmek ve yumurta gibi çeşitli bileşenleri barındırır. Yumurta, soğan, baharat, bayat ekmek gibi hiçbir koruyucu maddesi içermeyen bileşimler köfte harcını oluşturmuştur. Köfte harcının karışımı tam kıvamında köfteler oluşturur. Köfte yaparken tercihiniz olabilir.

Köfte Harcı (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Köfte harcı Bizim Mutfak fiyatları hakkında detaylı ürün incelemesini liste üzerinden yapabilirsiniz. Fiyat listesinde gramaja göre köfte harcı rakamları yazar. Uygun fiyatlarla bu eşsiz lezzeti tercih edebilirsiniz. Ailenizin ve sevdiklerinizin beğenerek tüketeceği köfteler yapabilirsiniz. Tam kıvamında lezzeti ile birlikte en geleneksel köfte harcı Bizim Mutfak ile sağlanır. Koruyucu ya da tatlandırıcı içermeyen bileşenleri ile birlikte güvenle köfte harcını kullanabilirsiniz. Köfte harcı tam kıvamında köfteler oluştururken damak zevkinize hitap eder. Ayrıca kullanacağınız kıymaya göre köfte harcı miktarını ayarlayabilirsiniz. Bu sebepten dolayı kolayca kullanılabilir ve pratik yapısıyla birlikte köftenizi hızlıca yapabilmeye olanak tanır. Ek bir bileşen kullanmanıza gerek bırakmaz. İçerisinde bayat ekmek ve yumurta bulunduğu için köfte harcını direk kıymayla buluşturarak en lezzetli köfteleri kolayca yapabilirsiniz. İçerisinde tuz ve baharat oranları tam kıvamındadır.

Köfte Harcı (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Köfte harcı faydalarına bakıldığında koruyucu madde içermediğinden dolayı güvenle tercih edilebilir. Bu özel lezzet birbirinden çeşitli baharatlar kullanılarak yapılır. Baharatların birbirleriyle uyumu köftenin daha lezzetli olmasına yardımcıdır. Eşsiz lezzetli köfteler en sulu haliyle damak zevkinize hitap eder. Dilediğiniz her türlü öğünde tüketebilir ve köfte harcı içeriğindeki baharatlarla bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz. Köfte harcı baharat bileşeni ve soğan oranıyla birlikte damak zevkiniz için geliştirilmiştir. Zahmetsiz bir şekilde köfte yapabilmenize olanak tanır. Ayrıca tuz oranıyla birlikte asla aşırı baharat ve tuz içermez. Tam kıvamında oranları herkesin tüketebileceği lezzetli köfteler oluşturur.