Bizim Mutfak Kremalı Domates Çorba (1*3kg)

Ürün Kodu:1001289

%30
876,90 TL 614,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Kremalı Domates (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 Kâsede 165 Kcal
  • İçindekiler: Domates, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

Çorba kremalı domates Bizim Mutfak özellikleri arasında ürünün pratik şekilde hazırlanması yer alır. Domates çorbası eşsiz tadıyla birlikte özellikle et yemeklerine yakışır. Domates çorbasının kremalı kıvamı damak zevkiniz için özenle hazırlanmıştır. Damaklarda eşsiz tadıyla birlikte doyurucu bir öğün olarak kullanılabilir. Üzerine farklı baharatlar veya kaşar peyniri ilave edilebilir. Krema oranıyla birlikte mükemmel bir lezzet yakalamanıza yardımcıdır. Mutfaklarda mutlaka elinizin altında olmalıdır. Bu özel lezzet domatesin olgun hasat döneminde toplanan mükemmel lezzeti ile oluşturulmuştur.

Çorba Kremalı Domates (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çorba kremalı domates Bizim Mutfak fiyatları uygun fiyatlarıyla birlikte bütçe dostudur. Ekonomik fiyatlarıyla kremalı domates çorbası tüm mutfaklarda tercih edilebilir. Her çeşit yemeğin yanına iyi gider. Özellikle et veya tavuk yemeklerinde kremalı domates çorbasını kullanabilirsiniz. Pürüzsüz ve yumuşacık kıvamıyla birlikte kremalı domates çorbası her damak zevkine uyar. İçeriğindeki domates oranı ve diğer kullanılan malzemeler tam kıvamında bir lezzet oluşturmuştur. Su ile hazırlanarak hızlıca yapılabilir. Kişi sayısına göre su miktarı ayarlanır ve toz karışım yaklaşık 10 ya da 15 dakika içerisinde çorba kıvamına gelir.

Çorba Kremalı Domates (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba kategorisinde bulunan kremalı domates çorbası mutfaklarda vazgeçilmezdir. Yapımı son derece kolay olan domates çorbasında kıvamı tam ayarlanan krema oranı mükemmel bir doku sağlar. Kremanın yumuşak ve pürüzsüz dokusuyla birlikte domates çorbası mükemmel seviyeye taşınmıştır. Domates çorbası besleyici değeri ile birlikte özellikle kış aylarında bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu özel lezzet son derece faydalıdır ve damağınızda mükemmel bir tat bırakır. Domates çorbası içinizi ısıtan tarifi ile geleneksel bir tariftir. Hiçbir şekilde renklendirici ve katkı maddesi içermez.