Bizim Mutfak Kremalı Mantar Çorbası (1*3kg)

Ürün Kodu:1020901

%37
738,20 TL 462,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba K.Mantar Lezzet Ustası (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 kasede 165 kcal
  • İçindekiler: Mantar, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

 

Çorba K.Mantar Lezzet Ustası Bizim Mutfak özellikleri açısından bakıldığında mükemmel tadıyla birlikte mutfaklarınızın vazgeçilmezidir. Kremalı mantar çorbası tam kıvamında krema oranıyla birlikte damak zevkinize hitap eder. Ayrıca çeşitli baharatlarıyla birlikte süt ve süt ürünleri kullanılarak hazırlanmıştır. Pürüzsüz dokusuyla mantar lezzeti krema ile buluşmuştur. Mükemmel tadı birbirinden farklı yemeklerle tercih edilebilir. Özellikle kırmızı et ya da beyaz et yemekleri yaparken kremalı mantar çorbasını kullanabilirsiniz. Menü oluştururken kremalı mantar çorbası yumuşacık dokusu ve içimi ile birlikte her kullanıcının damak zevkine uyan bir lezzet sağlar. Yumuşacık içimi besleyicidir ve doyurucudur. İster ana yemeklerin öncesinde isterseniz tek başına bir öğün olarak tercih edilebilir. Mükemmel lezzeti ile birlikte mantar tadı ve mantar parçaları bulunur. Gerçek olgun kültür mantarı kullanılmıştır. Mantarın mükemmel dokusu ve kremanın tam kıvamındaki miktarıyla içimi son derece kolaydır.

Çorba K.Mantar Lezzet Ustası (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çorba K.Mantar Lezzet Ustası Bizim Mutfak fiyatları güncel fiyat listesinde bulunur. Ekonomik rakamlarıyla ürün gramajına göre fiyatlar farklıdır. Her damak zevkine uygun kremalı mantar çorbası klasik lezzetler arasında yer alır. Bu özel lezzet vazgeçilmeziniz olabilir. Tadı ve dokusuyla birlikte kremalı mantar çorbasının hazırlanması kolaydır. Öncelikli olarak kişi sayısını belirleyerek işe başlamanız gerekir. Kişi sayısına göre toz karışımı su ile aynı oranda karıştırmanız önerilir. Orta ateşte bir tencerede kıvam alana kadar sürekli karıştırmanız gerekir. Kıvam aldıktan sonra kaynamaya bırakır ve sonrasında sıcak olarak servis edebilirsiniz. Dilerseniz üzerini süslemek için çeşitli ürünler kullanabilirsiniz. Ekstra tuz veya baharat gereksinimi bulunmaz. Tam kıvamında hazırlanan bu özel lezzet hiçbir ekstra malzeme gerektirmeden eşsiz bir tat bırakır.

Çorba K.Mantar Lezzet Ustası (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba arayanların vazgeçilmezi olan kremalı mantar çorbası mükemmel tadıyla birlikte her türlü öğünde tercihiniz olabilir. Doyuruculuğu yüksek olan kremalı mantar çorbası eşsiz tadıyla bilinir. Bu özel çorba mantarın en iyi haliyle işlenen bileşenlerle hazırlanmıştır.  Mantar parçacıklarıyla birlikte mükemmel lezzeti yakalanmıştır. Faydalı ve iştah açıcı kremalı mantar çorbası yemeklerden önce tüketilebilir.