Bizim Mutfak Kremalı Tavuk (1*3kg)

Ürün Kodu:1001295

399,80 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Kremalı Tavuk (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori :1 kâsede 165 kcal
  • İçindekiler: Tavuk, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

 

Çorba kremalı tavuk Bizim Mutfak özellikleri açısından bakıldığında eşsiz bir lezzet ile tercihiniz olabilir. Özellikle sebze yemeklerinin yanında çok iyi gider. Tam bir hasta çorbası olarak şifa deposudur. Günün her saatinde tüketilmeye uygundur. Aileniz ve sevdikleriniz için damak zevkinize hitap edecek kremalı tavuk çorbasını tercih edebilirsiniz. Çorba içeriğindeki krema oranı tam kıvamında bir lezzet ile oluşturulmuştur. Yumuşacık bir tat bırakır ve damaklarda mükemmel bir lezzet sağlar. İçeriğindeki yüksek protein değerini tavuktan alan kremalı tavuk çorbası tam kıvamında bir lezzettir. Kremi oranı damaklarda eşsiz bir doku bırakır. Bu özel tarifi çorba severler her öğünde tercih edebilir.

Çorba Kremalı Tavuk (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çorba kremalı tavuk Bizim Mutfak fiyatları grama göre birbirinden farklıdır. Uygun fiyatlarıyla birlikte tercih edebilirsiniz. Kremalı tavuk çorbası içeriğindeki tavuk oranıyla birlikte son derece faydalı bir öğün oluşturur. Bunun yanında hazırlanması son derece kolaydır. Su ile karıştırarak toz karışımı çorba kıvamına getirmek yaklaşık 10 ya da 15 dakika süre alır. Hızlı ve pratik bir öğün hazırlamak isteyenlerin tercihi olabilir. Dilediğiniz her türlü öğünde tüketilmeye uygundur. Kaliteli malzemelerle oluşturulan bu tarif damak zevkinize hitap eder. Mutlaka elinizin altında olmalı ve hızlıca yapılabilir pratik yapısıyla birlikte öğünlerinizi oluşturabilir. Dilediğiniz her zaman çorba yapabilmeye imkan tanıyacak pratik yapımıyla birlikte kremalı tavuk çorbası besleyicidir.

Çorba Kremalı Tavuk (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba listesinde bulunan kremalı tavuk çorbasıyla birlikte özellikle kış aylarında içinizi ısıtacak son derece besleyici bir öğün oluşturabilirsiniz. Ayrıca günün her saatinde ve canınız her istediğinde rahatlıkla yapabileceğiniz özel tarifi ile geliştirilmiştir. Ayrıca damak zevkinize uygun kremi oranı tam kıvamında özenle hazırlanmıştır. Bu özel tarif mutfaklarınızda elinizin altında olmalıdır. Hızlı ve kolayca hazırlayabilirsiniz.