Bizim Mutfak Kremalı Tavuk Çorbası (1*3kg)

Ürün Kodu:1020902

%51
844,80 TL 414,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba K.Tavuk Lezzet Ustası (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 kasede 165 kcal
  • İçindekiler: Tavuk, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

 

Çorba K.Tavuk Lezzet Ustası Bizim Mutfak özellikleri yüksek protein değeri ile birlikte ön plana çıkar. Tavuk proteini krema lezzeti ile buluşturulmuştur. Damaklarda eşsiz bir tat bırakır. Hazırlaması ve yapımı son derece pratiktir. Dilediğiniz her türlü öğünde tüketilebilir. Kremalı tavuk çorbasında tavuk içeriği yüksek oranda protein barındırdığı için küçükten büyüğe herkesin tüketmesinde fayda vardır. Mükemmel kıvamdaki lezzeti kremanın yumuşacık kıvamıyla içimi kolaylaştırır. Rahat ve sindirimi kolay bir içim her sofrada bulunmalıdır.

Çorba K.Tavuk Lezzet Ustası (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çorba K.Tavuk Lezzet Ustası Bizim Mutfak fiyatları güncel listede belirtilmiştir. Eşsiz tadıyla birlikte kremalı tavuk çorbası her öğünde tüketmek isteyeceğiniz bir lezzettir. Krema oranı tam kıvamında ayarlanmış ve asla yağlılık hissi yaratmamıştır. Ayrıca baharat karışımları ile birlikte mükemmel lezzet yakalanmıştır. Kolay ve pratik bir şekilde yapımı bulunan kremalı tavuk çorbası her mutfakta bulunmalıdır. Kişi sayısına göre kremalı tavuk çorbası belirli oranda su ile karıştırılarak yapılabilir. Kremalı tavuk çorbası yapımı kısa süre içerisinde gerçekleşir. En hızlı yapacağınız öğünler arasındadır. Mutfaklarda büyük bir yardımcınız olacaktır. Toz formundaki karışımı sadece su ile karıştırarak kaynamasını sağlayabilirsiniz. Kaynayan karışıma sıcak olarak servis edebilir ve üzerine süsleyerek sunum yapabilirsiniz. İster yaz ister kış aylarında kremalı tavuk çorbası özellikle sebze yemeklerinin yanına çok yakışır.

Çorba K.Tavuk Lezzet Ustası (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba kategorisinde bulunan kremalı tavuk çorbasıbnı istediğiniz sıklıkta tüketebilirsiniz. İçerisinde sebzeler vardır. Dokusuyla birlikte yumuşak bir içimi bulunan zengin protein kaynağı vücut direncini arttırır. İstediğiniz her türlü öğünde kremalı tavuk çorbasını tercih edebilirsiniz. Hem hazırlaması kolay hem de doyuruculuk oranı yüksektir. Bu sebepten dolayı kremalı tavuk çorbası mutfaklarınızda vazgeçilmeziniz olacaktır.