Bizim Mutfak Muzlu Puding (1*3kg)

Ürün Kodu:1006653

%29
559,40 TL 395,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Mutfak Puding Muzlu (1*3 KG) Özellikleri

  • Miktarı : 1*3 Kg
  • Raf Ömrü :2 Yıl
  • Kullanım Alanları : Sütlü Tatlılar 
  • Puding Çeşidi : Muzlu Puding

 

Bizim Mutfak puding muzlu (1*3 kg) özellikleri arasında avantajlı paketi öne çıkar. 3 kilogramlık avantajlı paketi sayesinde profesyonel mutfaklarda çalışan aşçı ve pastacılara en iyi şekilde kolaylık sağlar. Tecrübe ve kaliteyi aynı anda bulunduran Bizim Mutfak markası doğal çevrenin sağlığı için paket üretimine de dikkat etmiştir. Nem ve hava geçirmeyecek şekilde tasarlanan ambalajları sayesinde uzun ömürlü kullanım vaadi verir.

Puding Muzlu (1*3 KG) Bizim Mutfak Nerelerde Kullanılır?

Bizim Mutfak firmasının avantajlı gıdalarından biri olan muzlu puding her tatlı tarifine oldukça yakışır. Toz formu sayesinde birkaç dakika içerisinde hızlı bir şekilde hazırlanır. Bizim Mutfak muzlu pudingi birkaç bardak süt ile ocağın üzerinde karıştırılarak koyulaşması beklenir. Koyulaşan muzlu puding kaselere çeşitli meyveler ile eklenir ve sunum yapılır. En hızlı elde edilen sütlü tariflerden biri olan muzlu puding sadece tek başına değil profesyonel mutfaklarda pasta keklerinin arasında da tercih edilir. Bizim Mutfak puding muzlu (1*3 kg) fiyatları oldukça bütçe dostudur.

Puding Muzlu (1*3 KG) Bizim Mutfak Neden Tercih Edilmelidir?

Sütlü tatlı tarifler deyince akla birtakım ürünler gelir. Ev dışı kullanım için uygun ürünler arasında en kolayı ve en avantajlısı Bizim Mutfak puding (1*3 kg) ürünü denebilir. Bu muzlu puding içerisinde sadece muz, süt, şeker ve nişasta bulundurduğu için kolayca kilo yapmaz. Kendine has lezzeti ve kokusu ile tüm tatlı tariflerine en iyi şekilde yakışır. İçerisinde yoğunlukta bulundurduğu süt ve az miktardaki şeker sayesinde kişiler kilo kontrolünü sağlayabilir.