Bizim Mutfak Pancake&Waffle (1*3 Kg)

Ürün Kodu:1011065

%36
752,90 TL 480,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pancake & Waffle (1*3 Kg) Bizim Mutfak

  • Miktarı: 1*3 Kg
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak - Kuru Gıda
  • Tatlı Çeşidi: Pancake & Waffle

Pancake & waffle, Belçika asıllı bir hamur tatlısı olarak karşımıza çıkar. Pancake & waffle, üzerinde erimiş çikolata, krem şanti ve taze meyveler ile servis yapılır. Bu servis şekli Belçika'da "Brüksel Usulü" olarak adlandırılır. Belçika’nın diğer bir kenti olan “Liege Usulü” waffle ise, waffle hamurunun tek başına fırından çıkmış hali ile tüketilmesi durumunda verilen isimdir. Pancake & waffle Bizim Mutfak özellikleri sayesinde tüm kullanıcılarına yapım aşamasında olmazsa olmazlardan bir ayrıcalık tanır. 

Pancake & Waffle (1*3 Kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır?

Belçika'da Brüksel Usulü ve Liege Usulü olmak üzere iki türe ayrılan pancake & waffle, sade olarak tüketilebildiği gibi tereyağı, çikolata, süt reçeli, meyveler, bal, reçel veya jöleler, çikolatalı krema, fıstık ezmesi, akçaağaç şurubu, çikolata şurubu, karamel, krem şanti, pudra şekeri ve bunun gibi tostlarla da yenilir. Hem lezzeti hem de zengin sunumu ile göz dolduran waffle, dileyenin sade bir şekilde dileyenin de reçellerle ya da çeşitli peynirlerle rahatlıkla tüketebileceği bir üründür. Dünya çapında birbirinden farklı çeşidi bulunan pancake & waffle, yapım aşamasında pancake & waffle Bizim Mutfak fiyatları, bu sürece dahi olan her kullanıcıya ekonomik anlamda en uygun fiyatlardan faydalanma imkânı sunar. Bu imkân nedeniyle tüm kullanıcıların, pancake & waffle ile etkileşim haline girme durumu oldukça kolay bir hale gelir.

Pancake & Waffle (1*3) Bizim Mutfak Avantajları Nelerdir?

İki plaka arasında pişirilmiş bir pancake & waffle, kendine has boyutu, şekli ve yüzey izlenimli olarak şekillendirilmiş bir biçimde mayalanmış bulamaç ya da hamurdan yapılmış hali ile dünya tatlıları arasındaki yerini çoktan almıştır. Waffle üzerine kivi, muz, çilek ve buna benzer farklı meyveler katılarak tüketilirken; waffle üzerine sürülebilir çikolata, yeşil fıstık, fındık ve çikolata sos gibi farklı ürünler kullanılarak da tüketilebilir. Pancake & waffle, imal edilirken kullanılan malzeme türüne ve tatlının yapılış şekline göre birbirinden farklı birçok varyasyona sahiptir. Yapılış şekline göre waffle makinesi kullanılır. Fakat waffle makinesinin olmadığı durumlarda teflon tava kullanılarak aynı işlem yerine getirilmiş olur. Teflon tava haricinde tost makinesi bile waffle yapılırken kullanılabilir. Tost makinesinin kullanıldığı bu durumda wafflle şekil olarak farklı olsa da, tat olarak aynıdır.