Bizim Mutfak Patates Püresi (1*2kg)

Ürün Kodu:1006664

%31
769,70 TL 532,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Püre Patates Lezzet Ustası (1*2 Kg) Bizim Mutfak Özellikleri

 • Miktarı: 1*2 Kg
 • Raf Ömrü: 2 yıl
 • Kullanım Alanları: Mutfak- Kuru Gıda
 • Kuru Gıda Çeşidi: Patates Püresi

Evlerde ve işyerlerinde mutfakların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan patates püresi hem kolay bir şekilde hazırlanabilmesi hem de çok fazla malzeme gerektirmemesi yönüyle oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen bir yemek türüdür. Haşlanmış patateslerin püre haline getirilmesi ile hazırlanan patates püresi içerdiği yüksek besin değeri ile ön plana çıkar. 2 kilogramlık paketler halinde satışa sunulan püre patates lezzet ustası Bizim Mutfak özellikleri ile birlikte bu eşsiz lezzete dileyen herkesin kolay bir şekilde erişim sağlaması mümkün hale gelir.

 Püre Patates Lezzet Ustası (1*2 Kg) Bizim Mutfak Nerede Kullanılır?

Birçok farklı yemeğin yanında kullanım alanı bulan patates püresi, birçok farklı yemekle birlikte yapılabilme imkânı da sunar. Süt, tuz ve karabiber eklenerek iyi püre haline gelinceye kadar ezilen ve böylece püre haline gelen patatesler, patates püresi olarak sıcak bir şekilde et, tavuk, rosto yemekleri veya buna benzer farklı yemeklerle birlikte servis edilerek farklı alanlarda kullanılır. Bu ve buna benzer şekilde patates püresi, başlı başına ana yemek olarak servis edilebildiği gibi pek çok farklı yemek tarifinin yanına yakışıp garnitür görevi üstlenen bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile yoğun bir kullanım alanı bulan püre patates lezzet ustası Bizim Mutfak fiyatları, bu ürüne kolay bir şekilde sahip olabilmek açısından büyük bir önem arz eder.

Püre Patates Lezzet Ustası (1*2 Kg) Bizim Mutfak Avantajları Nelerdir?

Profesyonel mutfaklarda hazır patates püresi kullanmanın birkaç avantajı bulunmaktadır:

 1. Tasarrufu:
  • Hazır patates püresi kullanmak, taze patatesleri haşlamak, soyup püre haline getirmek gibi uzun süreçleri atlamayı sağlar. Bu, yoğun bir mutfak ortamında zamandan tasarruf etmenize yardımcı olabilir.
 1. Lezzet Kontrolü:
  • Hazır patates püresi, konsistans ve lezzet konusunda genellikle tutarlıdır. Bu, yemeklerinizi her seferinde aynı lezzette ve dokuda hazırlamanıza yardımcı olabilir.
 1. Depolama Kolaylığı:
  • Hazır patates püresi genellikle uzun ömürlüdür ve stoklanabilir. Bu da mutfaklarda anında kullanılmayı bekleyen bir malzeme olduğu anlamına gelir.
 1. Yemeklerde Kullanım:
  • Hazır patates püresi, çeşitli yemeklerde kullanılabilir. Örneğin, püre halindeki patates, garnitürlerden çorbaya kadar birçok farklı yemekte kullanılabilir.