Bizim Mutfak Şehriyeli Tavuk Çorbası Ramazan Kolisi (72*51g)

Ürün Kodu:1022730

%29
1.150,20 TL 811,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Ş.Tavuk Ramazan Kolisi (72*51gr) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 72*51gr
  • Kalori: 1 kasede 165 kcal
  • İçindekiler: Tavuk, şehriye baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

 

Çorba Ş. tavuk Ramazan kolisi Bizim Mutfak özellikleri ve eşsiz tadıyla birlikte tercihiniz olabilir. Şehriye çorbası tavuk içeriği ile birlikte zengin bir protein kaynağıdır. Dört kişilik çorba hazırlarken şehriyeli tavuk çorbasını tercih edebilirsiniz. Terbiyesi ve tam kıvamında lezzeti ile birlikte içeriğinde yararlı bileşenler barındırır. Bitkisel ağırlıklı bileşenleri tavuk proteini ile desteklenmiştir. Bu sayede damak zevkinize hitap eder. Şehriyeli tavuk çorbası günün her saatinde tüketilebilir. İçerisindeki baharat karışımlarıyla birlikte ekstra bir tuz gereksinimine ihtiyaç duymazsınız. Bütün yemeklerin yanına çok yakışacak olan şehriyeli tavuk çorbası içeriğindeki şehriye ve tavuk parçalarıyla birlikte aradığınız lezzeti sağlar.

Çorba Ş.Tavuk Ramazan Kolisi (72*51gr) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır? 

Çorba Ş. tavuk Ramazan kolisi Bizim Mutfak fiyatları hakkında detayları ürün listesinde bulabilirsiniz. Grama göre ürünlerdeki fiyatlar birbirinden farklıdır. Özel lezzeti ile birlikte şehriyeli tavuk çorbasının yapımı son derece basittir. Herkes rahatlıkla bu çorbayı yapabilir ve hızlıca istediği her türlü menü de kullanabilir. Birbirinden farklı yemeklerin yanına ve özellikle sebze yemeklerinde tercihiniz olabilir. Şehriyeli tavuk çorbasının yapımında sadece su kullanmanız önerilir. Su ile karıştırarak dört kişilik çorba rahatlıkla yapılır. Pratik yapımıyla birlikte istediğiniz her öğünde ya da günün her saatinde tüketime uygundur.

Çorba Ş.Tavuk Ramazan Kolisi (72*51gr) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba listesinde şehriyeli tavuk çorbası vazgeçilmezdir. Şehriyeli tavuk çorbasında aradığınız lezzet ve tat tam kıvamında ki şehriye taneleri ile sağlanır. Doyuruculuk oranı yüksek şehriyeli tavuk çorbası ilave hiçbir baharata gereksinim duymaz. Çorbanın eşsiz tadı ve damak zevkinize uygun lezzeti ile birlikte istediğiniz her zaman tüketime uygundur. Dilediğiniz zaman hızlıca pratik şekilde yapabilir ve sıcak bir şekilde tüketebilirsiniz.