Bizim Mutfak Supangle (1*3kg)

Ürün Kodu:1007535

%32
627,40 TL 424,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Mutfak Supangle  (1*3kg) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Türk Tatlılar
  • Adet: 1
  • Ağırlık: 3 Kg
  • Kalori: 184 kcal (1 Kase)

 

Bizim Mutfak Supangle  (1*3kg)

Bizim Mutfak Supangle,  Türk geleneksel mutfağının vazgeçilmez tatlılarından birisidir. Nişasta, süt, kakao, tereyağı, şeker gibi malzemelerle hazırlanan dolu ve koyu bir tada sahip olan özel bir pudingdir. Orijinal tarifte ürünün içerisinde bir parça kek veya pasta kırığı bulunur, bu özel tatlıyı profesyonel mutfak ekipleri de hazırlayarak müşterilerine sunmayı ister.

Profesyonel ölçekte hizmet sunan mutfaklarda hızlı olmak, hızlı olmanın yanı sıra lezzetten de taviz vermemek oldukça önemlidir. Tüm malzemeleri belli oranlarda bir araya getirmek, aynı tadı ve lezzeti vererek bir supangle hazırlamak biraz yorucu olabileceği için toz supangle kullanmak da mümkündür.

Bizim Mutfak markasının hazırlamış olduğu toz supangle, 3 kilogramlık paketler halinde ev dışı tüketim kanallarına sunulur. Ürünün hedef kitlesi; catering şirketleri, oteller, yemekhaneler, restoranlar, kafeler ve hastaneler gibi mekânlardır.

Bizim Mutfak, supangle tatlısını toz formda orijinale yakın tatta ve kalitede üretmiştir. Ürün sadece süt ile buluşmayı bekler. Supangle hazırlamak için toz malzeme uygun bir kaba alındıktan sonra üzerine süt eklenir, ardından pişene kadar sürekli karıştırılır bu sürede gerekli dokuyu ve kıvamı alması beklenir.

Hazırlanan supangle birkaç saat buzdolabında bekletilirse daha dolgun ve oturmuş bir tada sahip olur. Dilenirse sadece bu şekliyle de tüketime çıkarılabilir. Üzerine toz fıstık, fındık, hindistan cevizi, file badem, ceviz, kaymak, dondurma gibi yardımcı malzemeler de koymak mümkündür.

Bizim Mutfak Supangle  (1*3kg) Özellikleri

Bizim Mutfak Supangle  (1*3kg) Özellikleri nelerdir? Supangle, pürüzsüz ve soft bir tatlıdır. Diğer puding ve muhallebilere nazaran daha koyu ve kıvamlıdır. Tatlının orijinalinde bulunan kek dilimi ise ürüne başka bir lezzet katar. Hazırlanan ve satışa çıkarılan supangle toz halinde mutfaklara kadar ulaşır bu yüzden tam anlamıyla pratik ve işlevsel üründür.

Profesyonel mutfaklarda çalışan şefler ve aşçılar ürün ile farklı formda çalışmalar da yapabilir. Supangle ile bisküvi kırığı kullanılarak orijinal ve hoş görünümlü mozaik pastalar yapmak mümkündür. Kuplar, browniler, krem şokola vb. tarifler için de supangleden yardım alınabilir.

Ürün toz formda olduğu için dış etkenlerden korunması gerekir. 3 kilogramlık paketler halinde satılan toz supangle bir seferde kullanılamaz ise kalan miktarın paket içerisinde kokudan, ısıdan ve nemden korunan bir ortamda saklanması önerilir.

Saklama koşullarının dışında supanglenin kalori miktarı da önemlidir. Supangle, şekerli ve karbonhidrat ağırlıklı bir tatlıdır. Sütlü bir tatlı olduğu için şerbetli tatlılara nazaran biraz daha düşük kalorili olsa da dikkatli tüketilmelidir.

Ürün, g2m güvencesi ile hedef kitlesindeki profesyonel mutfaklara ulaşmak için geliyor. Bu nedenle Bizim Mutfak Supangle fiyatları ilginizi çekebilir. Tatlı servisleri ve stantları artık daha çeşitli ve renkli olacak.