Bizim Mutfak Tavuk Çeşnisi (1*4kg)

Ürün Kodu:1023386

%29
943,00 TL 670,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM MUTFAK ÇEŞNİ TAVUK EDT (1*4 KG) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Tavuk Çeşni
  • Adet: 1
  • Ağırlık :4 Kg
  • Kalori: 180 kcal (100 gram)

 

Bizim Mutfak Tavuk Çeşni Edt (1*4 Kg)

Çeşni,  bir yemeğin lezzetini arttırmak ve ona yumuşak özel bir tat kazandırmak için eklenen baharat karışımlarına verilen bir tür isimdir. Tavuk ya da dana eti denilince akla etin marine edilme işlemi gelir. Marinasyon, etlerin daha yumuşak olması ve daha kolay pişmesi için gereken bir işlemdir ancak bu işlemi yapmak çoğu kez zaman alır. Bu sebeple de ufak tefek pratik malzemelere ihtiyaç duyulur.

Bizim Mutfak tavuk çeşnisi tavuk etinin pişme aşamasından önce özel bir tat ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Profesyonellere hitap eden bu ürün 4 kilogramlık plastik kovalar halinde piyasaya sürülür. Ürünün içerisinde çeşitli baharatlar ve sebzeler bulunur. Bu ürünlerin tavuk etine vereceği lezzet oldukça keyiflidir.

Profesyonel mutfaklarda marinasyon işlemi oldukça önemlidir, etin marine edilebilmesi için belli bir süre gerekir. Et, bazı baharatların ve sıvıların içerisinde bekletilir.  Profesyonel mutfaklarda hız da çok önemlidir bu sebeple hızlı ve pratik çözümler bulmak gerekir, et yemeklerinde kullanılabilecek olan tavuk çeşnisi özel bir tat ve lezzet katar.

Ürün gıda sektörüne hitap eder restoranlar, kafeler, catering firmaları, oteller, pastaneler ve daha birçok gıda işletmesi tavuk çeşnisi kullanabilir. Tavuk çeşnisi sayesinde etleriniz sanki uzun süre terbiye edilmiş ve bekletilmiş bir yumuşaklığa sahip olur. Ev dışı tüketim sektörü için hız ne kadar önemliyse lezzet de o kadar önemlidir, bunun için yardımcı ürünlerden faydalanmak şarttır.

Bizim Mutfak Tavuk Çeşni Edt Özellikleri

Ürünün üzerinde EDT yazısı bulunur, bu ev dışı tüketim anlamına gelir. Ev dışı tüketim ürünleri her zaman için miktar olarak da fazladır. Profesyonellere hitap eden bu ürünler sayesinde her gün binlerce porsiyon yemek hazırlanır. Bizim Mutfak Tavuk Çeşni Edt Özellikleri ve kullanımı ile sevilen bir üründür.

Gıda sektöründe menüde et kullanan işletmelerde Bizim Mutfak tavuk çeşnisini mutfaklarında depolayabilirler. Oldukça özel bir tat sunan tavuk çeşni, kapalı ve kapaklı kutularda satılır. Üründen kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatmak ve ısı, nem, koku gibi dış etkenlerden bağımsız alanlarda muhafaza etmek gerekir.

Gıda işletmeleri tavuk çeşnisi ile çok çeşitli ürünler ve menüler hazırlayabilir, buralarda gıda tüketen kişiler, lezzetli et ürünleri ile karşılaştıklarında mekânları tekrar tekrar tercih ederler. Bu sebeple etin lezzetlendirilmesi çok önemlidir.  Bizim Mutfak tavuk çeşnisi yardımcı bir malzeme olduğu için ana malzemesi tavuk olan her türlü farklı yiyecek için kullanılabilir. Örneğin, çıtır tavuk, salata, köfte, sebze sote, çorba gibi ürünler bu çeşni ile lezzetlendirilebilir.

Aşçılar tavuk çeşnisini sadece tavuk ürünlerinde kullanmaz. Akla gelen her türlü meze ve yemek hazırlığında tavuk çeşnisinden yararlanılabilir hatta tavuk çeşnisi salata soslarında bile tercih edilebilir. Kaliteli ürünü g2m güvencesi ile ve uygun Bizim Mutfak EDT tavuk çeşni fiyatları ile satın almak mümkündür Usta şefler tavuk çeşnisi ile enfes tatlar ve lezzetler üretebilir.