Bizim Mutfak Yayla Çorba (1*3kg)

Ürün Kodu:1001311

328,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Yayla (1*3kg) Bizim Mutfak Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 kasede 165 kcal
  • İçindekiler: Pirinç, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

 

Çorba yayla Bizim Mutfak özellikleri incelendiğinde içeriğindeki besleyici değerler göze çarpar. Bu özelliği sayesinde çokça tercih edilir. Tam kıvamında baharat ve tuz oranıyla birlikte yayla çorbası geleneksel çorbalar arasında yer alır. Bu özel lezzet her mutfakta mutlaka bulunması gerekir. Kendiniz ya da çocuklarınız için yayla çorbası eşsiz tadıyla birlikte aradığınız kıvamı sağlar. Yapımı son derece basit ve kolaydır. Bu özel lezzet mutfaklarda her türlü yemeğin yanında tercih edilebilir. İster kırmızı et isterseniz beyaz et yemeklerinde yayla çorbası yapılabilir. Dilerseniz yayla çorbasını tek bir öğün şeklinde tüketmeniz mümkündür. Eşsiz tadı ve geleneksel tarifi ile birlikte yayla çorbası yoğurdun en kaliteli hali ile hazırlanır ve her çeşit yörede tüketilir. Neredeyse tüm yörelerde yayla çorbası yemeklerin başlangıcında sunulur. İster yaz ister kış aylarında tercihiniz olabilir.

Çorba Yayla (1*3kg) Bizim Mutfak Nasıl Kullanılır?  

Çorba yayla Bizim Mutfak fiyatları hakkında detaylı incelemeler yapmak için fiyat listesini görüntüleyebilirsiniz. Cazip fiyatlarla birlikte yayla çorbası bütçenizi aşmaz. Yayla çorbasının hem pratik yapımı hem de lezzetli içeriği ile birlikte sıkça tercih edilir. Tüm ailenin severek tüketeceği yayla çorbası mükemmel dokusuyla birlikte damaklarda eşsiz bir lezzet bırakır. Yüzyıllardır tarifi hiç değişmeyen yayla çorbası geleneksel tadıyla damak zevklerinize hitap eder. Dilediğiniz her türlü yemekle tüketim kullanım sağlanabilir. Yapımı basittir ve herkes rahatlıkla yayla çorbası tarifini yapabilir. Toz kıvamında olan bu özel karışımı suyla karıştırarak çorba kıvamına getirebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde çorbanız kısa süre içerisinde kaynar ve sıcak olarak servis edebilirsiniz.

Çorba Yayla (1*3kg) Bizim Mutfak Faydaları Nelerdir?  

Klasik çorba kategorisinde akla gelen ilk çorbalardan biri olan yayla çorbası besleyici değeri ile bilinir. İçerisinde süt ve süt ürünleri bulunur. Ayrıca pirinç ve diğer baharatlarla doyurucudur. İstediğiniz her zaman tüketebilmeye uygundur. ,Aradığınız geleneksel tat Bizim Mutfak yayla çorbası ile sağlanır.