Bizim Mutfak Yörük Buğdaylı Ispanak Çorbası (1*3kg)

Ürün Kodu:1009423

416,30 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

BİZİM MUTFAK BUĞDAYLI ISPANAK YÖRÜK ÇORBA (1*3KG) 

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Yöresel Çorba
  • Adet :1
  • Ağırlık :3 Kg
  • Kalori: 125 kcal (1 porsiyon)

 

Çorba, Türk yemek kültürünün en önemli öğelerinden birisidir. Çorba olmazsa bir sofra eksik kalır. Bunu profesyonel mutfaklarda da görmekteyiz. Her gün yüzlerce porsiyon yemek ve yiyecek çıkartan profesyonel mutfak ekipleri çorbaları da en güzel şekilde üretmek mecburiyetindedir.

Bunu gören Bizim Mutfak hem pratikliği hem de lezzetiyle öne çıkan bir ürünü piyasaya sürer. Ispanaklı buğdaylı yörük çorbası, Bizim Mutfak’ın efsanevi bir lezzetidir. Çok özel bir lezzet olan bu çorba tam kıvamında ve dokusunda hazırlanabilir. Ürün 3 kilogramlık toz formda paketler halinde satılır.

Profesyonel mutfaklarda lezzet çok önemlidir ancak lezzet kadar önemli bir şey daha varsa o da hızdır. Hız ve pratiklik olmazsa mutfakta işler yavaşlar ve yürümez bunu bilen profesyonel mutfak ekipleri pratik ve bir o kadar da lezzetli çözümler ararlar. Bu çözümlerden birisi de Bizim Mutfak markasının hazırlamış olduğu efsanevi toz çorbalardır. Bu çorbalar tamamen sağlıklı ve doğal olarak üretilir. İçerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi yer almaz ve büyük bir gönül rahatlığıyla içebilirler.

Bizim Mutfak Ispanaklı Buğdaylı Yörük Çorbası özellikleri nelerdir? Ispanaklı buğdaylı yörük çorbası doğal ve geleneksel yöntemlerin kullanıldığı bir üründür. İçerisinde taze baharatlar ve tazeliğini hala koruyan ıspanak ile buğday kullanılır. Hızlı ve lezzetli bir çözüm arayan mutfak ekiplerinin her daim elinin altında olması gereken bir üründür.

Bizim Mutfak Ispanaklı Buğdaylı Yörük Çorbası Özellikleri

Üründe yer alan her malzeme sağlıklı ve doğal şekilde bir araya getirilir. Sebzeler, baharatlar doğru yöntemlerle kurutulmuş ve özel bir toz mix halinde profesyonel mutfaklara sunulur.  3 kilogramlık paket hazırlandığında 124 porsiyon çorba ortaya çıkar. Ürün tamamen ev dışı tüketime uygun olarak üretilir. Ürünü stoklamak ve depolamak mümkündür, her güne özel yeni bir çorba çıkartan işletmeler ıspanaklı buğdaylı yörük çorbasını da menülerine alabilir.

Çorbalar içlerine eklenen ekstra soslar ve yağlar ile daha kalorili bir hal alabilir. Buğdaylı ıspanaklı yörük çorbası ise bu konuda oldukça sağlıklı bir seçenektir. Bir porsiyon çorba 125 kaloriye denk gelir. İçerisinde yer alan buğday ve ıspanak besleyicidir.

Toz formda alınan çorba tamamen kullanılmayacaksa açıldıktan sonra paketin ağzı sıkı sıkıya kapatılmalıdır. Bunun için kullanılan özel klipsler ya da poşet kapatma makineleri bulunur. Açılan ya da açılmayan ürünler serin ve kokusuz ortamlarda saklanmalıdır. Toz yapıda bulunan ürünler, bulundukları alanın kokusunu ve rutubetini kolaylıkla içine çeker. Toz çorbaların en doğru şekilde muhafazası şarttır. Güneş ışığından, nemden ve rutubetten arındırılmış alanlarda ambalajlar saklanabilir.

Bizim Mutfak ıspanaklı buğdaylı yörük çorbası gıda işletmecileri tarafından toplu şekillerde satın alınır. Toptan alımlarda avantajlı Bizim Mutfak ıspanaklı Buğdaylı yörük çorbası fiyatları bulmak mümkündür. G2m sitesi, her türlü profesyonel mutfağın ihtiyacını karşılayacak ölçekte üretilen bu özel çorbanın temin edilmesinde yardımcı olur.