Bizim Aromalı Tereyağı(1*4,55kg)

Ürün Kodu:1012620

%10
294,77 TL 264,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bizim Margarin Tereyağ Aromalı Özellikleri

  • Miktarı 1*4,55 kg
  • Kalori (100gr): 630 kalori
  • Besin değeri (100gr): 70 gr yağ
  • Kullanım alanları: Pilav, yemek ve tatlılar

 

Margarin mutfakların en büyük ihtiyaçları arasında yer alır. Pilav, yemek, tatlı ve hamur işlerinin yapımında kullanıldığında lezzetine lezzet katar. Bizim margarin tereyağ aromalı özellikleri oldukça fazladır ve özel formülle hazırlanır. Son teknolojiye sahip tamamen hijyenik tesislerde üretilir. Bu özelliği ile hijyene önem verilen profesyonel mutfakların ilk tercihi olmayı başarır. Üretilen margarin içindeki tereyağı aroması ile benzersiz bir lezzete sahiptir. Şeflerin en fazla tercih ettiği margarin olarak dikkatleri çeker. Yeni tarifler oluştururken kullanır ve menülerini genişletirler.

Bizim Margarin Tereyağ Aromalı Nasıl Kullanılır?

Mutfaklarda yemeklerin yapım aşamasında ihtiyaç duyulan yağın miktarı farklı olur. Bizim margarin tereyağ aromalı fiyatı ve ambalajı ekonomik olması ile dikkatleri çeker. Yemeğin ihtiyacı kadar olan miktar içine eklenir. Margarin erir ve yemeğin ihtiyaç duyduğu lezzeti verir. Pilavların tane tane olmasını sağlar. Yağ oranının yüksek olması ile yemek ve tatlılara çok fazla eklenmesine gerek kalmaz. Tereyağı aroması ile yemeğin kokusunun da mis gibi olmasında etkili olur. Otel, kafe, restoran, lokanta, pastane ve catering firmalarının yağ ihtiyaçlarının toplu olarak karşılanmasını sağlar.

Tereyağı aroması ile mis gibi kokan margarin ekonomik miktarı ile toplu yemek ve tatlı yapılması sırasında ihtiyacın karşılanmasını sağlar. İçinde katkı maddeleri bulunmaz ve uzun süre buzdolabında rahatça saklanır. Dokusunda ve tadında bozulma olmaz. Margarin ile yapılan bütün tariflerde güvenle kullanılır. Yemeğin tadını güzelleştirirken görüntüsünün de parlak ve canlı olmasını sağlar. Bitkisel içeriklidir ve son derece hafif olması ile bu ürün ile yapılan yemekler midede rahatsızlığa neden olmaz.

Bizim Margarin Tereyağ Aromalı Faydaları Nelerdir?

Margarin yemeklerin ve tatlıların yapılması sırasında lezzetli olması ile tercih edilir. Bitkisel olması ile özellikle vegan yemeklerin hazırlanmasında kullanılır. Bitkisel olmasının yanında içindeki tereyağı aroması ile de hayvansal gıda tüketilmeden bu özel tadın alınmasını sağlar. Pilav, yemek ve tatlılarda buzdolabından çıkartıldıktan hemen sonra kullanılabilir. Hamur işlerinin yapılmasında kullanmadan önce buzdolabından çıkartarak oda sıcaklığında bir süre bekletilmesi yararlı olur. Margarin bitkisel olduğu için faydalı bir yağ olarak tercih edilir.

Blok margarin ihtiyacı için 4,55 kilo olan ekonomik boyutu ile tercih edilir. Profesyonel mutfaklarda kullanılması ile yemeklerin yapılması sırasında çok sayıda margarinin kullanılmasına gerek bırakmaz. El değmeden üretilen margarin özel lezzeti ile şeflerin ilk tercihi olur. Tereyağı ile yapılan yemeklerde oluşan o ağırlığın olmasının önüne geçer. Aynı tadı verirken yemeğin çok daha hafif olmasını sağlar. İşletmenizde hazırlanacak yemek ve tatlıların beğenilmesi ve talep görmesi için bu ürünü tercih edebilirsiniz.