Bizim Baklavalık Yağ (1*16,38kg)

Ürün Kodu:1005370

%10
1.247,43 TL 1.117,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Margarin Baklavalık (1*16,38KG) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 16,38 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak-Gıda
  • İçindekiler: Bitkisel margarin, saf yağ

Ürün, tatlılar ve hamur işleri için kullanılan bir çeşit margarin olarak bilinir. Baklava yapımında tercih edilen bir ürün olarak ön plana çıkar. Bizim markası tarafından üretilen bu ürün kaliteli malzemelerden ve özenli bir üretim sürecinden geçerek elde edilir ve raflara sunulur.  Margarin baklavalık Bizim özellikleri bakımından ön plana çıkan bir ürün olarak bilinir.

Ürün, tatlıların kıtır kıtır dokusunu sağlamak için kullanılır. Kendine özgü özellikleri sayesinde, hamuru kolayca açılıp katlanabilir.  Böylelikle lezzetli bir tat elde edilir. Bu ürünün özellikle baklava yapımında kullanımı yaygın düzeydedir. 

Türkiye’nin popüler markası olan Bizim, profesyonel işletmelerin kaliteli ve lezzetli ürünlere erişimini kolaylaştırmayı hedefleyen bir marka olarak ön plana çıkar.  Dolayısıyla ürünler her zaman kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir.

Margarin Baklavalık (1*16,38KG) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Börekler, poğaçalar, çörekler ve diğer hamur işleri için de kullanılabilir. Margarin baklavalık, hamur işleri için tercih edilen bir yağ türüdür. Baklava yapımında, yufka açma işlemi sırasında kullanılır. Baklava yapımında kullanılan margarin baklavalık, hamurun kıtır olmasını sağlar. Margarin baklavalık Bizim fiyatları gramaj faktörüne bağlı olarak farklılık gösterir.
 

Margarin Baklavalık (1*16,38KG) Bizim Faydaları Nelerdir?

Margarin, hamur işleri yapımında kullanılan bir ürün olarak pastanelerde tercih edilir. Margarin, sıvı bitkisel yağların hidrojenize edilmesiyle elde edilir. 

Hamurun rahatça açılıp kesilmesi ve katlanması için kullanılan bir üründür. Doğru hamur işi yapımında kullanılan ürün, hamur malzemesine eşit şekilde yayılacak ve sonucunda lezzetli bir tat bırakarak lezzeti yüksek tatlılar elde etmenizi sağlar. Ürün, diğer margarin ürünlerine kıyasla uzun raf ömrüne sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu ürün aynı zamanda kuru-gıda kategorisinde yer alır.