Bizim Baldo Pirinç (1*25kg)

Ürün Kodu:1034781

%10
2.256,93 TL 2.031,24 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pirinç Baldo (1*25 KG) Bizim Özellikleri

  • Miktar: 25 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları:  Mutfak
  • Gıda Çeşidi:  Pirinç Baldo Bizim Mutfak

 

Kuru gıdalar arasında oldukça yaygın kullanılan Pirinç baldo Bizim özellikleri hızlı şekilde pişimi olan yapıya sahip olmasıdır. Bu sebeple yemek ve tatlılar için kullanılan gıdalardan biridir. Raf ömrünün uzun olması sayesinde mutfaklar için uygun ürünlerdendir. Kolay ve pratik yapımı ile yemek yapımı açısından kolaylık sağlar. Mutfak alanında birçok farklı türde yemek ve tatlı yapılabilen gıdadır. Doğal ve katkısız özelliğe sahip olması da tercih nedenleri arasında yer alır. Lezzetli ve güzel yiyecekler için rahatlıkla kullanılabilir. Profesyonel ve ev mutfaklarında oldukça fazla kullanılır. Dayanıklı raf ömrüne sahip olması açısından rahatlıkla kullanılabilen gıdaların arasında bulunur.

Pirinç Baldo (1*25 Kg) Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolaydır. Kullanılmak istenen miktar süzgeç içine koyulur, güzelce yıkanır. Pirinç yapısı gereği nişastaya sahip olan bir gıdadır. Bol sulu ve güneşli yerlerde yetişir. Bunun etkisiyle yıkanmasına özen gösterilmesi gerekir. Yıkama işlemi bittikten sonra ise kullanılacak yemeğe göre kalan hazırlıklar yapılır. Hızlı ve kolay şekilde yemek işlemi için hazırdır. Her alanda kullanılması sayesinde Pirinç baldo fiyatları en uygun seviyeye sahiptir. Ürün listesine göz atılıp, istenen miktarda ürün alımı yapılabilir. Uygun fiyatı ve çeşitli kullanım alanına sahip olmasının etkisiyle fazla tercih edilen bir gıda seçeneğidir. Beğenilen birçok yemekte pirinç lezzeti etkilidir.

Pirinç Baldo (1*25 Kg) Neden Tercih Edilmelidir?

Pirinç baldo pirinç kategorisinde yer alan, beğenilen bir üründür. Kullanımı pratik ve muhafaza etmesi oldukça kolaydır. Uzun süre aynı formda kalması ve lezzeti hiçbir şekilde değişmeyen gıdalardandır. Kuru formada olması sayesinde uygun ortamda uzun süre dayanıklı olarak kalır. Hızlı şekilde yemek yapmak veya tatlı yapımı için büyük rahatlık sağlayan bir yapıdadır. Bu sebeple, çeşitli yiyeceklerde de yaygın olarak kullanılır. Hangi yemek yapılırsa yapılsın, lezzetli ve istenen kıvamda sonuç alınması mümkündür. Böylelikle hangi alanda kullanılırsa kullanılsın istenen görsel sunuma da sahip olunur. Yaygın olarak çorba, pilav, pirinç köftesi gibi tadı güzel olan yiyeceklerde kullanılır. Ayrıca sütlaç tatlısının da ana malzemesi olarak tercih edilir. Enfes yemekler için uygun kuru gıda seçeneğidir.