Bizim Barbekü Sos (1*5kg)

Ürün Kodu:1022863

%11
529,29 TL 471,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Sos Barbekü (1*5kg) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 1*5kg
  • Raf Ömrü: 2 yıl
  • Kullanım Alanları: Et ve tavuk yemekleri
  • Saklama Koşulları: Buzdolabında

 

Et ve tavuk yemeklerinin barbeküde pişirilmesi ile özel bir lezzet ortaya çıkar. Bu lezzeti artıran ise üzerlerine eklenen soslar olur. Bu soslar ile yemeklerin tadının daha yoğun olması sağlanır. Barbeküde pişmemiş olan yemeklere eklendiğinde yoğun tadı ile tıpkı ızgarada pişmiş tadının alınması mümkün olur. Sos barbekü Bizim özellikleri arasında yiyeceklere tütsülenmiş et tadı veriyor olması bulunur. Ekonomik boyutludur ve profesyonel mutfaklarda oluşan barbekü sosu ihtiyacının uzun süreli karşılanmasını sağlar.

Sos Barbekü (1*5kg) Bizim Nerelerde Kullanılır?

Büyük şehirlerde evlerde barbekü yapılması mümkün olmaz. Bundan kaynaklanan eksikliği gidermek için barbekü sosu kullanılır. Et, tavuk, köfte, sosis, patates kızartmalarının üzerlerine eklenebilir. Tadının beğenilmesi ve damak tatlarına hitap ediyor olması ile çeşitli cipslerin içinde de bulunur. Sos barbekü Bizim fiyatları uygun olarak hazırlanır. Ürün boyutu ile profesyonel mutfaklar için idealdir. Yiyeceklere tütsülenmiş et tadını vermesi için bir miktar üzerine eklenmesi yeterli olur. Bu sayede ürün alındığında uzun süre boyunca mutfaklarda oluşan barbekü sosu ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Makarna soslarının hazırlanmasında da kullanılabilir ve bu şekilde farklı tarifler geliştirilebilir. Izgarada pişen yemeklerde kullanılmakla birlikte bu sosu pilavın, makarnanın üzerine ekleyen kişiler de bulunur. Sosun tadını çok beğenen kişiler pizzaların üzerine de eklerler.

Sos Barbekü (1*5kg) Avantajları Nelerdir?

Profesyonel mutfaklarda yemeklere lezzet katan soslar çok fazla tüketilirler. Bundan dolayı sık sık alışveriş yapma ihtiyacı ortaya çıkar. Oysa barbekü sos 5 kg ekonomik paketi ile alındığında uzun süre kullanılması mümkün olur. Evde mangal yapılmasına gerek olmadan pişirilen et, tavuk yemeklerine ve kızartmalara tütsülenmiş et tadı eklenebilir. Vegan olarak hazırlanan sos hayvansal gıdalar tüketmeyen kişilerin de barbeküde pişen et yeme hissini yaşamalarını sağlar. Uzun raf ömrü ile uzun süre kullanılabilir. Hazır bulunan şişesi boşaldığında içine eklenerek kullanılmaya başlanabilir. Makarna soslarına eklenirken de sos kaşıkla alınarak miktarı daha kolay ayarlanabilir.